gretiperry

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Britney Spears VIP Private Show EDP

Britney Spears VIP Private Show EDP
2019. október 5.

Imádom! Kifújáskor barackos-mangós illata van,némi vaníliával vegyítve,szerintem nagyon finom.
Ez az illat valahol a Circus és a Midnight Fantasy között lehet.
Tavaszi-nyárinak használom, de így ősszel is magamra fújom hogy egy kis színt hozzon a hétköznapokba :)

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2017. március 1.

Ennek a parfümnek az is lehetett volna a neve, hogy Private Fantasy, én érzem benne a rózsaszín Fantasy vattacukros illatát amikor kifújom, csak kisebb dózisban. A leszáradása pedig inkább gyümölcsös. Nagyobb durranásra számítottam, hétköznapi rohangálós illatnak viszont tökéletes.

Update: +1 csillag. Ez a parfüm a Fantasy érettebb, nőiesebb kiadása. Én legjobban a karamellt, tejet és a kávé illatjegyeit érzem magamon.

Update 2.: Lassan elfogy a kis 30 ml-es kiszerelésem, és annyira hozzám nőtt ez az illat, hogy be akarok még egy üveggel szerezni :) Így télen is kellemes volt viselni a krémessége miatt, a gyümölcsös leszáradás miatt pedig tavaszra is el tudom képzelni :)

Paco Rabanne Olympea Testápoló

Paco Rabanne Olympea Testápoló
2017. január 29.

Egy szó van rá: I-MÁ-DOM. Őt azután használom csak, miután az Olympeás tusfürdővel fürdök meg, és igazi hercegnőnek érzem magam utána :) Másnap is érzem még a bőrömön.