Best of Beauty 2019

Gretoo

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Verbéna Testápoló

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Verbéna Testápoló
2019. február 3.

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!mindig nagy örömmel megyek beváltani a szülinapos kuponomat, mert mindig valami szuper dologgal lepnek meg, de ez a testápoló nekem nagyon erőszakos. Ragacsos érzetet hagy maga után sokáig és az illata számomra konkrétan szúnyogriasztó szagú. Pedig nagyon szemeztem ezzel a kollekcióval, de ez elvette a kedvem.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. október 12.
(!)

Tesztelésre kaptam én is. Első benyomás az illat volt, nagyon tetszett, kis nosztalgiaillat, nagyon emlékeztet a gyerekkorra, valakinek a családban volt hasonló illatú kencéje. Engem itt már megvett kilóra. Aztán felvittem a szokásos arcápoló adagot és jött a megdöbbenés. Rettenetesen kevés kell belőle, így nagggggggggyon sokáig ki fog tartani. Az én bőröm a téli időszakon kívül nem igényel ilyen mértékű ápolást, így nem használtam minden nap, csak mikor épp éreztem hogy feszül. Télen viszont biztos, hogy nagyon jó szolgálatot fog tenni. Egy kicsit lassan szívódik be, egy ideig zsíros érzetet hagy. Összességében pozitív élményt nyújt.

Nivea Sun Moisturising Spray Naptej SPF15

Nivea Sun Moisturising Spray Naptej SPF15
2018. május 12.

Nagyon jól véd a leégéstől, nagyon durván látszik az a vonal ahol még elértem a hátam és ahol nem. Ahol elértem ott csak szépen barnult a hátam, a többi részen éktelen vörös az egész bőröm. Legközelebb kérek segítséget..