grettii

Regisztráció dátuma: 2021. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2021. április 2.

Nagyon sokat vártam tőle, lehet ez volt a gond.. A borsos ára ellenére nem valami extra sajnos, sőt kifejezetten nem szívesen nyúlok érte a rutinom alatt, mert kicsit úgy érzem, hogy egy vékony réteget képez a bőrömön, mintha nem akarna teljesen beszívódni,annak ellenére, hogy tényleg egy nagyon könnyű fluid textúráról van szó. Illetve én nem érzem, hogy valóban hidratálna. Bár tudom, nem egy nehéz krém, de azt vártam tőle, hogy hidratáló, nyugtató hatása lesz, ez nem igazán jött be.. Esetleg ha negyed ennyibe kerülne, lehet elmenne egynek 🤷🏻‍♀️

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2021. március 7.

Csodás szájfény! Őrülten pigmentált és egész este/nap fent marad az ajkakon, még órákkal később is csak sok dörzsivel lehet leszedni és még csak nem is szárít... Ha kopik, akkor nagyon diszkréten. Az uncensored árnyalata az ultimate piros szín, lenyűgöző!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. március 6.

Legjobb ár-érték arányú spirál az biztos.. Gyönyörűen dúsít és hosszít is. Egy kicsit tartósabb lehetne az igaz, de ennyi pénzért igazán elnézem neki.. Némi minőségromlást véltem felfedezni az évek alatt egyébként, mintha régen jobban működött volna, de lehet csak bebeszélem magamnak.. :D