grizus

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. augusztus 21.

Update: igazából kedvelem, már nem is csipkedi a bőrömet. Viszont krémként nagyon vékonyka továbbra is és nagyon gyorsan fogy, ahhoz képest viszont rengeteg szemetet termel. Így egybevetve adnék rá két és fél csillagot, de az marad kettő, mert nem egy nélkülözhetetlen darab.

Kellemes kis krémzselé erős neroli illattal. Nekem krémnek kevés, nem hidratál kellően és azt se szeretem, hogy mattít, de úgyis többfélét használok. A bőrömmel semmit se csinál. Nem árt de nem is használ kategória. Egynek jó, de nem hozta meg a kedvem a cég termékeihez.

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2019. július 21.

Megvannak a bevált dezodoraim - sódezodor illetve Alverde golyósok - , tehát nem szorulok erre rá, de kiváncsivá tett. Az illatát szeretem. Pár óráig hat, szóval inkább csak otthonra használom, mostanában sokszor, mert úgy vagyok vele hogy ilyenkor még inkább kímélem a bőröm. Ha elfogy, az üvegét nem dobom ki, mert tapasztalatom szerint az ilyen szórófejek sokkal jobbak, mint amiket külön meg lehet venni, tartósan használhatók.

Dove Renewing Glow Tusfürdő Rózsaszín Agyaggal

Dove Renewing Glow Tusfürdő Rózsaszín Agyaggal
2019. május 27.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, amit köszönök.
Pont ilyennek képzeltem az illatát és az állagát, kellemes. Nem kell belőle sok, tehát gazdaságos. Ápolja a bőrt, ami a klóros víz mellett nem hátrány. Plusz pont, hogy nincs benne SLS, de sok színezék és egyéb gyanús valami az INCI végén igen, ezért levonok egy pontot. Akit ez nem zavar, annak jó választás. Most még nem tudom megmondani, hogy megvenném-e, talán igen.

2 ÖSSZETEVŐ