grizus

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Ulric de Varens Varensia EDP

Ulric de Varens Varensia EDP
2022. június 2.

Az egy csillagos felháhorodásom után rájöttem, hogy nem is olyan rossz ez a parfüm. Vagy csak az Isa szappanossága miatt elnézőbb lettem? Egy felnőttes, karakteres, szúrósabb, narancsos és púderes illat, érezhető a piros szegfű is. Megértem a rajongóit, de nekem nem tetszik annyira, nem az ėn világom.

Pret a Porter EDT

Pret a Porter EDT
2022. június 1.

Finom illat, de először úgy találtam, nagyon hamar elillan, így szégyenszemre beraktam a klotyóba. Aztán olyan tartósan megmaradt kifújás után, hogy kapott még egy esélyt és szuper! Jó, lehetne még tartósabb, ahogy sokak szerint régen volt is, de így is érezhető pár óra múlva. Teljesen kerek kompozíció, aztán lecsengésében szinte a bőrömbe olvad, olyan fura de mégis izgalmas. Imádom a szerecsendiót és itt van sok más fanyarság, ami az édességet kiegyensúlyozza.
Az üveg hagyján, de a kupakja lehetne mondjuk egyszínű fekete csillámos szürke helyett, de ezen nem veszünk össze.

Tesori d'Oriente Ayurveda

Tesori d'Oriente Ayurveda
2022. március 2.

Senkinek a kedvencét nem akarom lehúzni, de ha én a pozitív vélemények alapján döntöttem, legyen itt negatív is. Számomra ez a szag agresszív locsolókölni. Ezekre mondtuk régebben, hogy "ócska pacsuli".

Update: a kezdeti alkoholos löket után valóban megjelenik egy kellemes, narancsos-gyümis illat, amit először is éreztem, de ez max. fél perc alatt elszáll és egy szinte mosóporos szúrósság marad. A palack tetszetős, bár ragasztott, a hangyák utálják ám ilyen áron se vettem még ennyire rosszat, kiszúrásnak érzem.

Update: félresikerült vásárlásaim közt szaglászván rájöttem, hogy ha Varensia két csillagot kap tőlem, ő nem kaphat egyet. Persze a jótól számomra távol van illetve bosszantó, milyen gyorsan tűnik el a finom narancsos kezdet, de azért nem a legrosszabb kategória jár neki.
Fáj a fejem tőle. Marad egy csillag.

2 ÖSSZETEVŐ