grund

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Uriage Pruriced SOS Viszketéscsillapító Roll

Uriage Pruriced SOS Viszketéscsillapító Roll
2024. június 21.

Gyógyszertárban ajánlották a nagy, irritált szúnyogcsípésekre, amin a fenistil gél sem használ semmit sem. Ez kicsit jobb szerintem, átmenetileg jól csökkenti a viszketést és a rollon fém feje jól hűsít is. Hatása a cinkes rázófolyadékhoz hasonló, de prakikusabb, táskába dobható és transzparens, nem lesz Pöttyös Panna az ember lánya.

Geek & Gorgeous 101 Power Peptides

Geek & Gorgeous 101 Power Peptides
2024. május 27.

Reggel és este használom egy hete. Hosszú távú hatására kíváncsi vagyok, mindenesetre rövid távon nagyon tetszik. Szuper ez a tejszerű állag, nagyon jól hidratál, zsírosabb bőrre akár önmagában is elég lehet. Mindezt mégis úgy teszi, hogy semmilyen ragacsos vagy zsíros érzetet nem hagy maga után, egyszerűen csak komfortos és elégedett vele a bőr. Ár-érték aránya is 10*-os, nagyon szeretem, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül használhatom nyakra és dekoltázsra is.

Pupa Wonder Me Alapozó

Pupa Wonder Me Alapozó
2024. március 24.

Két mintát kaptam a boltban, azokat próbálgattam. A fedése szuper, az 1ml-es minta nekem 3 alkalomra is elég volt, a (szerencsére halvány) pigmentfoltokat, orrtőnél az apró ereket tökéletesen fedte. MIvel folyékony, ezért szépen, vékonyan elosztható, ezért a hatás is természetes. A száraz, hámló részeket hajlamos kiemelni, zsíros és kombinált bőrűeknek ajánlanám elsősorban, nekik viszont nagyon. Hidratáló és fényvédő fölött használtam ecsettel, púder nem kellett rá. Egész nap nem nem fényesedett át (eddig a legmattabb alapozó is megadta magát 2-3 óra múlva), testmozgás, szél, semmi nem hatotta meg, nem mozdult el, nem gyűlt össze a ráncokban. Nyári árnyalatban biztosan beszerzem majd a teljes kiszerelést.

6 ÖSSZETEVŐ

Emerald Kockázat: