grund

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Rebel Szempillaspirál
2020. december 22.

2020. december
Mivel a maszk, a köd, és a hidegben lecsapódó pára miatt öt percen belül teljesen leoldódnak a normális spiráljaim, vízállót pedig nem szívesen használok napi szinten, gondoltam beruházok a nagy kiszerelésre. Még mindig tetszik a hatása, egy rétegben is szép és este meleg vízzel egyszerűen leoldható. Az eddigi egy hónapnyi használat alatt nem sűrűsödött, nem változott az állaga sem. Rövidebb utakon megoldja a maszk-problémát is, de a legutóbbi 3 órás városi sétámon azért csak sikerült leszuszognom a pilláimról ezt is :( :)

2020. május 28.
Csak egy pici mintát kaptam belőle. Tény, hogy nem kenődik el :D Az, hogy extra tartós, a lemosásnál derült csak ki. Nekem a hatása jobban tetszik a knockoutnál, hosszú, dús, szép pillákat csinál, de (így egy használat után) nem biztos, hogy lecserélném erre a sumptous extreme, vagy infinite spiráljaimat. Kíváncsi vagyok, hogy viselkedik, amikor már kissé szárad a festék.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. október 25.

Néhány havonta megőrül a bőröm, és negyvenkét évesen kénytelen vagyok a legszigorúbb pattanásos bőrre való rutint használni. A legtöbbször a clinique anti-blemish családja segít, most azonban úgy tűnt, semmi nem használ. Kétségbeesésemben vettem meg, és nagyon jól tettem, pár nap alatt csillapodott a gyulladás. Nekem nem volt különösebb mellékhatása sem, bár csak célzottan használtam, nem egész arcra.

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush
2020. október 25.

Öt éve megvan, napi használat mellett tökéletesen működik. Tisztító és masszírozó fejem is van hozzá (hűsítő fém ketyere), ami az igazi nagy kedvenc. Igazán fáradt reggeleken ezzel masszírozom be az aktuális szérumot, zselés hidratálókrémet, az eredmény bár átmeneti, de látványosan élettel telibb bőr.

6 ÖSSZETEVŐ

Emerald EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott