grund

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal
2019. július 31.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam ezt a bőrradírt. Nagyon tetszik a megejtően egyszerű összetevőlista, fura módon mégis ez az, ami miatt nem venném meg ennyiért, hiszen olyan egyszerű lenne hasonlót keverni otthon :D
Nálam a használata nem okozott nagyobb koszt, mint bármelyik másik bőrradír, nem is rázom össze, csak belenyúlkálok zuhanyzás közben.
Amúgy szépen, alaposan radíroz, kicsit durva, de nincsenek benne karcos részek. A sok olaj nagyon jót tesz a bőrömnek, főleg, hogy általában lusta vagyok testápolót használni, bónusz, hogy ezután nem is kell. Az illata még a nap végén is érződik - kellemes citrusos egy icipici fáradt felhanggal, de a guerlain aqua allegoria mandarine basilic-jával tökéletes az összhang. A csomagolás nagyon szép, külön öröm, hogy nincs benne műanyag.
Csak az ára miatt négy csillag.

L'Occitane Herbae EDP

L'Occitane Herbae EDP
2019. május 19.

Nagyon-nagyon enyhén érezni egy kaszált rét illatát (imádnám), csak sajnos belefulladt a savanyúcukros, szedres, agresszív körítésbe.

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara
2018. szeptember 15.

Valószínűleg jobban járnak, ha nem hosszan tartó, hanem konkrétan vízálló spirálként árulják. A clinique cleansing balmmal viszont valóban egyszerűen lejön.
Egy rétegben drámai, de túlságosan tapaszt. Két rétegben minősíthetetlen.
Nem pereg, de - mérsékelten - felmászik a szemöldökcsont alá.
Megbántam, hogy ezt vettem a szokásos estée sprálom helyett, biztosan nem veszem újra.

6 ÖSSZETEVŐ

Emerald EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott