grund

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

L'Oreal Paris Age Perfect BB Cover BB Krém

L'Oreal Paris Age Perfect BB Cover BB Krém
2022. március 29.

Update: meg kell kövessem, elhagytam a hidratálót, csak szérum, fényvédő és ez kerül reggel a bőrömre. Még mindig örülnék egy mattabb finishnek, de így már vállalható. Meglepően jól fed, nagyon kevés kell belőle - önmagában az 50-es fényvédő ilyen mennyiségben nyilván nem értelmezhető, de jó tudni, hogy ad egy kis pluszt a pigmentfoltra hajlamos helyeken.

2022. február 1.
True match alapozóért indultam, de nem tudtam ellenállni az 50-es faktornak :) Ez hiba volt, mert a kombinált bőrömre ez a bb sajnos túl sok - igaz még pluszban alákerült a saját fényvédőm is. Icike-picike elég belőle és száraz bőrre valószínűleg csodás lenne, így viszont ez is eladósorba került.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2022. január 19.

Egy hónapja használom, heti 3-4 alkalommal. A fehér párnahuzaton nálam nem hagyott nyomot, és maradéktalanul be is szívódik - igaz, a szérum után hidratálok is, és lefekvés előtt 1-2 órával kenem fel. Csodát nem vártam, de vagy a szemem romlik, vagy tényleg feltöltöttebb, szebb lesz tőle a bőr. A korábban próbált PC retinollal szemben mellékhatást sem tapasztaltam, sokkal kellemesebb használni.
Sajnos a pumpa bárhogyan vigyázok is, köpköd, mint egy szeszélyes teve. Ezt leszámítva csillagos ötös.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2022. január 13.

1.N Ivory: könnyen eldolgozható, észrevehetetlen, mégis jó fedés. Nem túl matt, nem túl zsíros, tartósnak tűnik. Nagyon tetszik - mondom ezt hatnapos hullaszínű képemnek a tükörben. Csak a színválasztást szúrtam el, de azt nagyon :( Így eladóvá vált ez az amúgy szuper cucc.

6 ÖSSZETEVŐ

Emerald EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott