grus

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2013. augusztus 9.

Termékmintában kaptam ajándékba, s azt írták róla, hogy nem kell utána majd testápolót használni.
Finom lett a bőröm utána, tényleg nem érzem, hogy nagy igényem lenne a testápolózásra, de kíváncsi vagyok télen mi a helyzet.
Azért csak a 4 csillag, mert én nem vagyok oda az illatáért.

Casa Nature Natúr Testápoló

Casa Nature Natúr Testápoló
2013. július 9.

Abszolút 5 csillag, mert könnyen beszívódik, nyáron a frissítő zuhanyzás után jóleső érzés a bőrömön, s nem fullasztó. Adnék én még több csillagot is szívem szerint, még pedig az illata miatt!
Este az ágyban annyira finom illatom volt, hogy hercegnőnek éreztem magam, és az, hogy másnap délelőtt is érzem magamon a barack illatát, egyenesen felbecsülhetetlen.
Jaj de finom!

Biztos hogy ki fogom próbálni minden illatvariációt!

Essence All In One BB Krém

Essence All In One BB Krém
2013. április 23.

Ajándékba kaptam, néha használom. Nagyon fura a szaga, már már azt hittem, hogy megromlott :)
Nem sárgásodik a szín, amit választottam, nem is sötétít, eddig egészen jó, de azt hiszem inkább a kifejezetten zsíros bőrre valót kéne kipróbálnom.

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ

Cocamidopropyl Pg-Dimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Polyglycerin-10 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Bakuchiol a|eo EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki.A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy2014-es kutatásés egy2019-es kutatásszerint ishalványítja a ráncokat és a... tovább >>