gsara02

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Soins Csokis Ajakír

Soins Csokis Ajakír
2017. május 17.

Az illat nagyon kellemes. Valóban olyan mintha csokit kennék a számra. A színe viszont nem tetszik, kissé barnás arany beütése van. Esténként szoktam ezért használni, de különösebb hatását eddig még nem érzékeltem. A durván cserepes szájjal nem tud mit kezdeni, de egy általános ápolásra, ha nem igényel nagy törődést az ajkam, akkor pont jó.

Soins Arc és Sminklemosó Tej

Soins Arc és Sminklemosó Tej
2017. május 17.

Sminklemosás után szoktam használni, hogy a maradék sminket leszedje, illetve ha nem használok sminket, akkor a napi szennyeződésektől szoktam megtisztítani vele az arcom. Eleinte furcsa volt az illata, kicsit orvosi, viszont hamar meg lehet szokni. Kevés kell belőle, szépen tisztít, kellemes érzetet hagy az arcon. Lassan a 2. tégelyt használom el, és biztosan újra fogom venni. A napi arctisztítási rutinom részévé vált, csak ajánlani tudom.

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2017. május 17.

A 250-es árnyalatot vettem meg, amihez nagy reményeket fűztem. Mikor kipróbáltam a kezemen nagyon megtetszett a színe, viszont felkenve már egy rózsaszínesebb árnyalatot kaptam, ami eléggé meglepett. Ettől függetlenül a színe szép, bár szokatlan magamon. Nagyon krémes, kellemes illatú. Viszont a tartósságát tekintve elég gyenge. Ennyi pénzért elvárom, hogy legalább fél óráig fent maradjon a számon, úgy, hogy nem is iszok, nem is eszek. Ha elkezd kopni, akkor sem szép egyenletesen, hanem először a szám belső részén, kívül pedig hagy egy peremet, amit szintén nem értek. Ha ettem, vagy ittam volna a rúzsban megérteném, de így nem tudom.