guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift
2019. augusztus 30.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy. Két csillag, mert tényleg szépek az összetevők, jó az illata, tetszik, hogy a csomagolása is környezetbarát, műanyagmentes. Az izzadás mértékét mintha csökkentené, de sajnos a kellemetlen szagokkal nem tud mit kezdeni, és nagyon nehéz felvinni, morzsálódik, pedig relatíve meleg helyen tárolom, így a sheavaj akár meg is puhulhatna. Egy ilyen drága terméknek ettől jóval többet kellene nyújtania.

Balea Szárazsampon

Balea Szárazsampon
2017. március 1.

Sajnos nem vált be. Mikor ráfújom a hajamra és kifésülöm, jó az "azonnali" hatása, de sajnos pár perc múlva olyan, mintha semmit nem használtam volna. Ez ráadásul a kisebbik probléma, a nagyobb baj az, hogy iszonyatosan viszket is tőle a fejbőröm. (Nem, nem a zsíros haj miatt, hanem miután ezt ráfújom. :D ) Az ára miatt, és amiatt, hogy a sötétebb hajból is kifésülhető, kap 2 csillagot.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon
2017. február 9.

Sajnos le kellett szoknom erről a samponról. Szerettem az illatát, állagát, sőt, egészségesebbnek is tűnt tőle a hajam, viszont nagyon gyorsan zsírosodott. Lehet, hogy száraz hajra jó, de nekem már nem barátom (2-3 alkalommal újra vásároltam, de egyre rosszabb lett.. :-( )

5 ÖSSZETEVŐ

Lavandula Stoechas Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen