Gudmundur

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dermalogica Skin Smoothing Cream

Dermalogica Skin Smoothing Cream
2014. január 26.

Par napja hasznalom, nagyon elegedett vagyok vele. Finom, "tejszeru", termeszetes illata van. Nagyon gyorsan felszivodik, az arcom szarazabb reszeit taplalja, a homlokom ellenben nem zsirosodik tole. Remelem, hosszabb tavon is bevalik majd.

Givenchy Play Intense For Her EDP

Givenchy Play Intense For Her EDP
2014. január 26.

Nagyon keves illatot tudok elviselni magamon - ez az egyik. Termekmintat kaptam annak idejen belole, es ahogy megereztem ezt az illatot, ugy ereztem, hogy ez az, ez "en vagyok". Lassan 2 eve hasznalom, a Bulgari Blue parfumrol valtottam erre, es egyelore nem akarom lecserelni (bar a Lancome Midnight Rose illata az en orromnak nagyon hasonlit ehhez, es mostanaban erosen csabitgat). A tartossaga szerintem is hagy kivannivalot maga utan. Ennek ellenere csak 5 csillagot adhatok, mert annyira szeretem.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2014. január 26.

Idokozben vettem egy masik arnyalatot, a Rose Mandarint, ami a nagyon vilagos, sargas tonusu boromon meg termeszetesebben mutat, mint a Rose Frisson. Nagyon szeretem! Azert a Rose Frisson-t sem teszem felre. ;-)

Az itteni velemenyek hatasara vettem meg - es nem bantam meg! Csak ismetelni tudom az elottem szolokat: a szin (Rose Frisson), az allag, az illat - minden tokeletes! En a gyarilag melle csomagolt ecsettel is elboldogulok, de a Douglasban vett Barbara Hofmann vegan pirosito ecset ugy elbant a kis pirositommal, hogy masodjara alig mertem oket osszeereszteni. :-)