Best of Beauty 2019

Guffyyy

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Prokudent Fogszuvasodás Elleni Szájvíz

Prokudent Fogszuvasodás Elleni Szájvíz
2019. május 17.

Update: Most nézem, hogy ez az 50 ml-s kiszerelés. Mi a rendes nagyot használjuk, lehet a kettő között ekkora különbség van esetleg? :O

Meglep a sok negatív vélemény, én nagyon szeretem ezt a terméket. Már a 4.-5. flakont használjuk el belőle a párommal. Számomra kellemes az íze, nagyon sokáig friss marad tőle a leheletem. Mi csak kb 15-20 mp-ig szoktuk használni, ennyi idő alatt egyáltalán nem csíp, de nagyon jól frissít. Mi pont ebben a termékben találtuk meg a tökéletes szájvizet :)

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2018. március 27.

Karácsonyra kaptam ajándékba, de biztosan újra fogom vásárolni magamnak. Nekem szerencsére alapból is elég hosszú szempilláim vannak, de ezt használva fantasztikus hatást tudok elérni vele. Szinte minden héten megkérdezi vki, hogy hol csináltattam a pilláim, és alig akarják elhinni, hogy csak egy szuper spirált használok. Nekem nap végére kicsit fel szokott kenődni a felső szemhéjamra, de ezt egy mozdulattal le tudom törölni száraz ujjal is, számomra nem zavaró. Nagyon szép fekete színe van, nem csípi a szemem, könnyen használható a keféje. Az ára elég húzós, de 3 hónapnyi használat óta sem tapasztalom még, hogy csomósodna, ezért egyelőre úgy tűnik, hogy nagyon megéri az árát.

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon
2018. március 27.

Nagyon jó ár-érték arányú sampon. A Syoss sampon által tönkrement, száraz, csomósodó hajamat szuperül helyrehozta. Most újra selymes, fénylő, és nem utolsó sorban nagyon jó illatú :) Remélem csak a csomagolása újult most meg, és az összetételéhez nem nyúlnak. Én maximálisan ajánlom mindenkinek, nem elhanyagolható szempont nálam az sem, hogy állatkísérletektől mentes termék.