gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Effezel Gél

Effezel Gél
2020. május 31.

Aknés bőrre kezdtem el használni esténként, eleinte gyógyszeres kezelés mellett és máig tartó diétával, így nem tudom azt mondani, hogy csak ennek köszönhetem a bőröm rendbejövetelét, de a pattanásaim 95%-ban megszűntek, és az az Effezel érdeme, hogy ami van az hamar leszárad és eltűnik. Azt az utasítást kaptam, hogy az első nap 1-2 pöttyöt használjak, második nap 3-4-et és így tornázzam fel magam az egy pumpányi adagig, ezzel a módszerrel nálam nem okozott irritációt. Most vagyok a második kiszerelésnél, úgy 8 hónapja használom. Egyrészt tényleg szárít, így az orvosom írt fel mellé egy nehezebb hidratálót is nappalra, másrészt jobban is zsírosodik tőle szerintem a bőröm, de ez kis ár az akne mentességért. Érzékenyebb is a bőröm amióta használom, a fényvédő használatára nagyon oda kell figyelni mellette. Figyelmeztettek, hogy az ágynemű színét kiszívja, ez tényleg igaz, úgyhogy ajánlott a fehér párnahuzaton alvás a használata alatt.

Lush Coalface Arctisztító

Lush Coalface Arctisztító
2020. május 31.

Nagyon szeretem! Bőrgyógyász ajánlotta, hogy a zsíros bőröm tisztítására használjam, ezzel a bőrtípussal engem nem szárít napi kétszeri használat mellett. Úgy érzem jól tisztít, 7 hónapja használom és még mindig van egy kis darab belőle, így szerintem teljesen megérte az árát is.

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor

Bourjois Always Fabulous 24 Hrs Korrektor
2020. január 20.

Évekig használtam a Bourjois Radiance Reveal korrektort, leginkább azért, mert más márkáknál túl sötét szokott lenni még a legvilágosabb árnyalat is. Amikor láttam, hogy azt kiárusítják, gondoltam kipróbálom ezt. A színe ennek is tökéletes, és ahogy a leírásban szerepel, ez a termék kevésbé fényes, inkább egy természetes, de nem túl matt eredményt ad. Ez nagyon tetszik benne, alapozóként és korrektorként is használtam, jól működött (az Essence banana púderjével fixáltam szem alatt). Viszont semmiképp nem nevezném magas fedésűnek, építeni kell a közepes fedésért is. Összességében nem rossz, de problémás bőrre nem igazán ajánlanám, ez egy természetes hatású termék, nem fogja eltüntetni a komolyabb karikákat/ bőrhibákat.