gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Benefit Super Setter

Benefit Super Setter
2021. november 20.

Az árához képest nekem a semmi a különös kategória lett, pedig nagyon jókat hallottam róla. A permete tényleg nagyon jó, de a hatásában nem veszek észre nagy különbséget más fixáló spray-ktől, illetve nekem az illata kellemetlen és úgy 3 hónap használat után meg is változott (pedig 12 hónapig az első használat után jónak kéne lennie a terméknek).

Catrice True Skin Mineral Loose Powder

Catrice True Skin Mineral Loose Powder
2021. november 19.

Teljesen oda vagyok, felülmúlta az elvárásaimat. Összetörtem a mac púderem, gondoltam az újra vételéhez kivárok egy akciót és átmenetileg veszek egy drogériásat. Hát úgy alakult, hogy nekem ez jobban működik, miközben ötöd annyiba kerül. Eléggé ki tud fényesedni az arcom, de ez a termék szépen tartja magát a nap folyamán. Még csak télen tudtam tesztelni, de remélem nyáron is jól fog működni. Nagyon világos a bőröm, nekem így tökéletes működik a színe is. Nem okozott bőrproblémákat sem. Engem a csomagolás se zavar különösebben.:)

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. március 12.

Igazság szerint nem volt rá nagyon szükségem a rutinomban, az ingyenes szállításért dobtam hozzá a rendelésemhez, de nagyon megszerettem. Jó érzés használni, kifejezetten puha utána az arcom és bajt nem okozott a bőrömnek.