gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém
2019. április 19.

Nagyon tetszik, az én száraz bőrömön viszonylag gyorsan beszívódik és jól lehet rá sminkelni, de normál bőrre már nem biztos, hogy ajánlanám. Nem igazán van illata, nem irritál, de szépen hidratál. Illetve a pumpás kialakítás is nagyon praktikus.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. február 8.

A l'oreal lash paradise és a maybelline lash sensational helyett keresek egy cruelty free alternatívát. Ez a spirál nagyon szépen szétválasztja a pilláimat és hosszabbít is, viszont nekem nem elég "mű" hatású. De ezért nem vonok le pontot, mert egyébként ha ezeknél egy fokkal természetesebb spirált keres valaki, akkor ez egy jó választás lehet.

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color
2019. február 7.

A honolulu hideaway árnyalatot rendeltem meg, ami egy nagyon szép szín lenne, viszont tele van arany csillámokkal, így számomra hordhatatlan. Próbáltam leszedni, hátha csak a felső réteg van befújva, de sajnos nem javított a helyzeten. Sajnálom, mert maga a csomagolás egyébként nagyon tetszik. Lehet, hogy valakinek sötétebb bőrtónussal nem lennének ilyen zavaróak a csillámok, de így én nem tudom ajánlani ezt az árnyalatot.