Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water
2019. augusztus 18.

Érdekes, hogy gyenge hámlasztónak írják. Én mintát próbáltam, kb. 10 hónapja használok AHA-t (Isntree), ami elvileg ennél magasabb százalékú, mégis csípte a bőrömet.
Szerintem tuti kis cucc lehet, de nem feltétlenül tolnám minden nap, erősebbnek tűnik nekem. Kezdőként semmiképp sem ezt ajánlanám, csak "haladóbb AHA-soknak" :)

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2019. augusztus 18.

Majdnem tökéletes, majdnem :D
Messze a legjobb fizikai fényvédő, amit használtam eddig. Egyáltalán nem irritál, kordában tartja a diszkógömb-zsírosságú T-vonalamat, nekem nem is szárított (bár ez gondolom bőrtípus függvénye is - pont ezért nem ajánlanám mondjuk száraz bőrre, inkább csak kombinált/zsírosra).
Nagyon világos fehér bőröm van,abszolút nem hagy fehér "gésa-réteget" rajta, számomra az állaga is tökéletes, könnyen eldolgozható.

Egy dolog, ami miatt szívesebben adnék 4.5 csillagot (ha lehetne :D ): annyira nem szereti, ha aláhidratálok, főleg szem környékén. Ilyenkor pedig sajnos hajlamos leperegni :( Valószínűleg ide érdemes más terméket használni, vagy egyáltalán nem hidratálni előtte (ami mondjuk télen lehet inkább problémásabb).

Manna Vanília Ajakbalzsam (régi)

Manna Vanília Ajakbalzsam (régi)
2019. július 2.

A Mannától csak két terméket bírok elviselni, ez az egyik. Csodát művel az ajkaimmal, van, hogy néha már a bőrt húzom le róla, fáj, vörös, csípő érzés, este rákenem és reggelre nyoma sincs.
Kár, hogy már új változat van, azt még nem próbáltam, de szomorúan látom, hogy kevesebb lett a mennyiség, viszont drágult és a formula is megváltozott (nincs már benne méhviasz :( )