gumibogyo11

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kérastase Densifique Masque Densite

Kérastase Densifique Masque Densite
2021. július 22.

Március óta használom váll alá érő vékonyszálú hajamra, most fog elfogyni a tégely. Én minden mosás után felteszem, balzsam helyett használom. Nem kell sok belőle, de érezhetően hatásos. Nem nagyon hittem benne, hogy vastagítja a szálakat, de frissen megmosott hajnál tényleg érzem mintha több lenne mint régebben. Samponja is megvan mert csomagban vettem, de még volt a Discipline samponból így azzal használom. Mivel szöszös és göndör a hajam, jó a kettőt kombinálni. Összességében jó termék, teszi a dolgát, megéri az árát. Nálam 4 hónapig simán kitart heti 2-3 hajmosással, ami havi szintre leosztva 2000ftra jön ki. Tudni kell jól használni, ezt a Heiszler szalonban mondták, hogy sosem vízes hajra, hanem törülközőszáraz hajra kell a balzsamokat, pakolásokat felvinni, úgy sokkal jobban be tud szívódni és kevesebb megy a lefolyóba. Amióta így használom őket tényleg elképesztő a különbség.

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2020. november 19.

Nem vált be. Két hónapja használom samponnal és balzsammal, heti ált két hajmosás után rakok a hajamra és a tövére is. Így tartok kb a felénél. Nem vettem észre, hogy gyorsabban nőtt volna, vagy hogy lennének új babahajaim. Emelett rájöttem, hogy emiatt zsírosodik annyira a hajam, van, hogy már másnap úgy nézek ki, mint akit egy zsiráf összenyálazott. Ha pedig a hajam végére teszem, azt pedig hullámosítja. Biztos nem veszem újra.

Kérastase Discipline Maskeratine Hajpakolás

Kérastase Discipline Maskeratine Hajpakolás
2020. november 12.

Csomagban vettem meg a hajapolok.hu-rol, a samponnal, pakolassal es a hovedojevel egyutt.
Alapbol epp hajnovesztesben vagyok, a hajam szinte mar teljesen festetlen az elmult ket evben, igy eszmeletlenul rugalmas es rakoncatlan. Az Extentioniste-t sampon es balzsamot hasznalom mar ket honapja, viszont par hete ahogy az ido osziesre fordult egyszeruen nem birok a hajammal. A babahajaim annyira szalnak es hiaba szaritom / vasalom ki a hajam, meg ugyse tartja a format, hogy gyakorlatilag ki se megyek. Ha kimegyek es viz vagy para eri, akkor pedig azonnal gondor, hullamos leszek. Erre kerestem valami megoldast, es orultem, hogy most csomagban akcios. Kiprobaltam mindharmat, a pakolast nagyjabol 15 percig hagytam fenn. Mar lemosas utan, mar ahogy torolkozovel toroltem ereztem, hogy sokkal selymesebb, es szaritaskor se okozott csalodast. Eszmeletlenul sima, es egyenes lett a hajam, vasalas nelkul es tartja is egyelore. Par percre ki is ugrottam az utcara ebben a takony idoben, es abszolut nem indult meg a "Diana Ross-osodas". Az illata is eszmeletlenul finom, pedig alapbol nem vagyok oda a Loreal viragos, francias illataiert. Egyetlen negativum, hogy kicsit macerasnak talalom a procedurat, a Kerastase szerint ugyanis, nem jo, ha eloredontve mosol hajat, igy ha felapplikalod a maszkod gyakorlatilag ket zuhanyzassal jar. Kivancsi vagyok a hovedo / sampon mint tud magatol a pakolas nelkul, ugyhogy jovok meg updattel.

2 MÁRKA