gumibogyo11

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Catrice Stronger Nails Strengthening Körömlakk

Catrice Stronger Nails Strengthening Körömlakk
2022. július 6.

Ez az elso koromlakkom ami tenyleg azt igeri amit ir, erosebb kormoket. A lakk nem pattogzik, szepen fed, nem csikos, alapvetoen jol is szarad. Siman tartos 3-4-5 napig (ki mit csinal a kezevel), nem toredezik be es nem pattog le. Siman nez ki ugy mint egy zsele lakk es tenyleg valahogy erosebb lett a papirvekony kormom. A szine is szep 04 Milky Rebel. Adnek tobb csillagot is, ha lehetne.

Kérastase Chronologiste Crème de Regénération

Kérastase Chronologiste Crème de Regénération
2022. július 5.

Nekem extrem kocos, szoszos sampojaval egyutt hasznalva hajamat szepen kismitotta, puhitotta. Kivancsi leszek hosszutavon a hatasara.
En amugy is Chanelt hasznalok, nekem kimondottan tetszik az illata :)

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2022. május 10.

Új beszerzés, a sötét karikáimon szeretnék javítani, de legalább szinten tartani őket. Tudom, hogy csodaszer nincs és sok múlik az életvitelen is, de mégis meggyőztem magam egy magas kategóriás cucc kipróbálására. Lassan egy hete használom, napi 2-3 szor kenem fel. Őszintén szólva szerintem szebb lett a szemkörnyékem, kevésbé sötét a karikám. Lehet, hogy csak beleképzelem, de szeretném elhinni, hogy működik szóval majd jövök egy updattel néhány hét múlva. Amit egyébként még olvastam, hogy nem csak a puffokat, de a sötét karikákat (vérbőség) is okozhatja ha hason, vagy oldalt alszol, így most erre is próbálok figyelni. Az biztos, hogy ha a hátamon alszom, reggelre nincs puffos szem.

Most fogy el, tehát bő 4 hónapra elég kb. Volt amikor nem használtam túl aktívan (napi 2szer), de arra is rájöttem, hogy ebből a termékből 1 csepp az tényleg elég. Teljesen felesleges ennél többet rakni, nem tudja beszívni azt a mennyiséget. Ami az eredményt illeti, szerintem a szarkalábakon egyértelműen segített. A homolokommal hasonlítva, amire ugye nem kentem látható a javulás. Azt gondolom újravevős lesz, vagy meg kipróbálom a SubQ eyest.

2 MÁRKA