gumibogyo11

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo

OGX Brazilian Keratin Therapy Shampoo
2020. július 14.

Keratinos egyenesites utan szereztem be, ez allitolag nem oldja le az anyagot es hasonloak az osszetevoi.
Nekem sajnos rettenetesen elzsirositja a hajam. Ezt azt jelenti hogy mosas utan masnap mar zsiros a tove, szarazsampon nelkul eselytelen lenne nalam. Mindenkepp erdemes higitva csak a habbal mosni - de meg igy sem jobb merfoldekkel. Ezenkivul szo se rola szep, puha es egyenes hajat varazsol.

Update:
Kb két éve vehettem, amikor brazil egyensítést csináltattam és a fodrászom mesélte, hogy egy másik vendége ezt használja és ezáltal tovább tart az egyenesítés hatása is. Akkor megvettem, de csodát nem okozott, és nagyon zsíros volt a hajam tőle. Most már több mint másfél éve nem volt egyenesítésem (az utolsó után soha többet), visszatértek a göndör fürtjeim is. Múlt héten elővettem a megmaradt sampont, mert a lushos Jason annyira szétszárította a hajam, hogy szinte raszta lettem. Meglepően tapasztaltam az eredményt, a hajam sima, puha, nagyon könnyű volt egyenesre szárítani és ami még érdekesség, hogy egyenes is maradt a következő mosásig. Tényleg ég és föld eredményt kaptam a két sampon használata után. Ja és a zsírosodás sem téma, fél-1 nappal tovább is bírja mint a szokott. Egyedül az illata nem tetszik, de ez főleg a brazilozós múlt miatt, azt is nagyon rühelltem. Szerencsére ez mosás után nem nagyon érződik, a balzsam elnyomja, úgyhogy emiatt nem húzom le.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2020. július 14.

Sajnos nem vált be. Hozzászoktam, hogy a lush samponok kicsit száríthatnak, évekig a newt használtam - de ez most túltett mindenen. Azt írják száraz és szőkített hajra való, nekem a hajam vége de a nagyrésze már az eredeti hajszínem. Első használatra ugyan jó volt, de lehet, hogy csak a balzsam miatt, viszont legutóbb amikor naptejes hajam kétszer mostam ezzel, annyira szétszárította, mintha raszta hajam lett volna. Nemhogy a fesű az újjaimat nem tudtam végigsimítani a szálak között, ezzel véget ért közös kalandunk. Kidobni nem fogom, majd elhasználódik valahogy.

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2020. április 10.

Regebben hasznaltam, de nem vasaroltam ujra. Tenyleg dus lett a hajam, de ahhoz az kellett hogy ne balzsamozzam be, ettol pedig kiszaradt a hajam. Par eve piacra dobtak a Big balzsamot is, amit kulon hasznaltam. Kicsit nehezkes volt eloszlatni a hajon mert azt is tomb formajaban lehet kapni, de kb 1 evig eleg volt, szoval az arat is megeri. A ketto egyutt szerintem jo kombo lehet.

update:
Majdnem 4 éve irtam az eloző kommentemet, azóta valóban nem vettem újra, de többször szemeztem vele és kértem mintát a boltban amit egy vagy két mosásra elhasználtam. Régen erősen szőkitett, egyenesített hajam volt és azt éreztem hogy nagyon szárítja, bár igaz ami igaz azóta se nagyon találtam olyat terméket ami annyira dúsítaná a vékonyszálú hajam mint ez.
1 hónapja kaptam egy dobozt ajándékba és nekiláttam a használatának. Most már nincs annyira szőkítve a hajam, csak a vége van hombrezva de a töve az eredeti hajszínem és azt kell mondjam, megőrülök érte!! Annyira, hogy eddig a hajmosást-hajszárítást eddig a világ legnagyobb macerájának gondoltam most külön várom és amennyire gyakran lehet beiktatom.
Annyi még hozzá tartozik, hogy egy erősebb balzsamot most is használok mellé, nálam most épp az american cream, de azt is főleg a hajvégeimre amik még mindig szőkítettek. Ezen kívül még RnB megy rá száráítás után és Hair custard, amit alap hajformázónak is használok.

Összességében azt tudom mondani, amit most már több lush terméknél is megfigyeltem, hogy ha egy termék nem jön be akkor érdemes vele később is próbálkozni (főleg hajtermékeknél, ha változott a haj minősége).

2 MÁRKA