gumibogyo11

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Candy Rain Hajkondicionáló

Lush Candy Rain Hajkondicionáló
2019. november 22.

Regota Lush rajongokent azt hiszem mar nagyjabol az osszes balzsamot probaltam, es altalaban az American cream volt az amire mindig szamithattam.
Most beruhaztam erre, elsore nem gyozott meg az illata, hajon nem szeretem a fustos beuteseket, de mivel ugyis r&b-t hasznalok szaritas utan, annak meg eros elnyomo illata van gondoltam nem lesz gond. Es nem is lett. Mosaskor erzodott hogy jol hidratal es szerintem a szaritas is konnyebb volt vele. Szep sim hajat kaptam annyira hogy nem igenyelte a szaritas utani r&b-t. Megadom az 5 csillagot, es majd updatelek. Az illattal kapcsolatban is ugy vagyok, hogy ha nem is szerelem elso szaglasra Lush termeknel meg egyszer sem talalkoztam az ugymond “fuuu de budos erzessel”

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. július 31.

Már fél éve használom, a második doboznál tartok és meg kell mondjam nekem nagyon bevált, imádom.
A szemem körüli szarkalábakat szinte teljesen feltölti, a homlokamon levő csíkok is sokkal halványabbak. Szerintem a krémnek tudható be az is, hogy sokkal szebb és élénkebb színű az arcom. Többen írják, hogy túl zsíros, nos általában én sem minden nap használom, olykor el is felejtem. Szerintem mindnekinek rá kell éreznie a pontos mennyiségre.

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2018. december 10.

Tegnap megvettem az itt olvasott jó kommentek miatt.
Nekem évek óta nagyon vékony a körmöm (műköröm, zselé lakk, minden amit el tudsz képzelni...) és ezt csak tetézi, hogy végső elkeseredésemben mindig muszáj műkörmöt rakatnom, hogy a papírvékony körmöm ne hajoljon vissza / törjön le stb.
Most épp leszedettem, így került rá most az első két réteg. Szerintem eleinte nem kúraszerűen fogom használni hanem alaplakknak aztán majd meglátjuk. Eddig 1 nap távlatában egész jó, adott egy kis erősséget a körmömnek, gyorsan száradt, szép a színe, de majd meglátjuk hoszsútávon hogy produkálja magát.

Update:
Eltelt majdnem 3 hónap, a műkörömtől elvékonyodott körmöm már szépen lenőtt. Rendszeresen használtam ezidő alatt ezt a cuccot, bár nem a leírás szerint. Nagyjából hetente kentem fel 1-2 réteget, mindig lemostam, rövidre reszeltem a körömöm. Most zselélakkoztam először a műköröm óta. Régebben kb 1-2 nap után elvált a zselé a körmömtől és egy nagy darabban lejött úgy, ahogy volt. Most más a helyzet, a zselélakk több mint egy hete töretlen, nem válik el, nem pattog le. Sokkal erősebb a körmöm, már a kulcstartóra is rá tudtam tenni a kulcsot, úgy hogy a körmömmel tartottam el. Régebben ez annyira lehetetlen volt, hogy azonnal letört, behajlott vagy csak iszonyatosan fájt tőle a körmöm. Ja és egyébként baromi szép, természetes a körmön a cucc, annyira h szinte nem is vágytam a zselés színre. Totálisan 5 csillag.

2 MÁRKA