Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift
2020. február 24.

Elég enyhe a fedése, nekem a pattanásaim pirosságát nem fedi el. De akinek nincs ilyen problémája, annak tökéletes lehet.
Természetes hatású, nem oxidálódik, bár a színválaszték nem tökéletes (4 szín érhető el belőle itthon). Praktikus a kiszerelés, a szivacsot/applikátort is annak gondoltam, de sajnos számomra használhatatlan, inkább ecsettel dolgozom el, így a hatása is természetesebb.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. február 24.

Egész jó a fedèse, könnyen eloszlatható, nem oxidálódik.
De nekem sajnos pattanásokat okozott. Ráadásul ilyen mély, kinyomhatatlan, gyulladt, fájdalmas pattanásokat. Teljesen odavan a bőröm, hónapokba fog telni mire rendbe hozom. Még kb fèlig van az üveg, de kikukázom, soha többet nem használnám.

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál
2020. január 25.

A kefe nem vesz fel túl sok festèket, így nem kell lehuzogatni a tubus szèlèn, azt mondanám a kefèn lèvő festèk mennyisège pont jó. Rètegezni kell, de szèp pillákat csinál, nem tapasztja össze őket. Nekem nem maszatolódik, nem pereg, nem irritál.
Elvileg arra (is) hivatott, hogy 2 hèt használat után tartósan megfesti a pillákat. Ez az èn alapból sötèt pilláimon nem èrvènyesül, vagy nem működik, nem tudom, de mindegy is, ehhez a rèszèhez nem is fűztem túl nagy remènyeket.