Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj
2022. január 3.

Az illata jó. És ennyi a pozitívum amit el tudok róla mondani.
Nagyon nehéz kicsikarni belőle az anyagot, hogy kenhető legyen, és amit sikerül felkennem az is nagyon nehéz, nehezen szívódik be, és nem érzem, hogy hidratálna. Emellett töredezik (ahogyan előttem is írták), így baromi nehéz használni.

Benefit Foolproof Brow Powder

Benefit Foolproof Brow Powder
2021. szeptember 22.

Keresem a tökéletes szemöldökszínezőt, ez eddig nagyon jónak bozonyul. Tartós, nem oxidálódik, könnyű vele dolgozni, nem porzik amikor felveszem ecsettel. A hozzá való kis applikátor is jól működik, csak nekem valahogy nem esik kézre. Természetes végeredményt lehet vele elérni. Ez az első termékem a márkától, de megvett kilóra. 😁

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó
2021. augusztus 6.

Teljes áron nem akartam megvenni, sokallom érte a 7000 forintot. De amikor megláttam, hogy le van értékelve 5000 ft-ra, győzött a kíváncsiság sajnos. A világosabb árnyalat sötét, és narancsos. Emiatt csak egyszer viseltem, itthon, mielőtt kimentem az utcára inkább lemostam. Pedig az állaga jó, a kis szivacsa is használható, könnyű eloszlatni terméket a bőrön. Fedésre olyan mint bármelyik cushion alapozó. A színválaszték lehetne nagyobb, így csak 3 csillagot tudok rá adni. Itthonra talán elkenegetem.