guppi666

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2021. március 14.

Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be. Kb 2 hét után kezdett el látványosan hámlani a bőr ott ahol vékony a bőr: lábfej és talp, csakhogy ahol a bőrkeményedés van, ott semmit nem csinált. Volt hogy áztattam, akkor jobban lejöttek a cafatok,de egyébként elég kellemetlen hogy mindenhol otthagyod a bőrt, főleg az éjszaka folyamán az ágyban.
Lehet hogy teszek vele még egy próbát hogy ne csak 1 használat után ítéljek, mert jelenleg ugyanolyan a bőrkeményedés mint ezelőtt volt.

Cien 10% Urea Lábápoló Krém

Cien 10% Urea Lábápoló Krém
2021. március 14.

A többséget erősítem, nekem is segít ez a krém. Sőt ekcémás kézre is használom néha, ott is rendbe rakja egy éjszaka alatt, akárcsak a lábamat. Este érdemes használni hogy jól beszívódjon és ne legyen csúszkálás, bár az én extra száraz lábam 1 perc alatt beszívja és nincs semmi csúszós érzés.
Ennyi pénzért még jobb terméknek számít. Biztos hogy mindig lesz itthon.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2021. március 14.

Hú, hát jöttem lepontozni a sok jó vélemény után. Alapból hosszú, sötét, szerintem jó kis szempilláim vannak, más spirálok wow hatást csinálnak pikk-pakk, olcsóbbak és drágábbak is egyaránt (essence, maybelline), na de ez kb semmit. Percekig szenvedek vele hogy valami látszódjon is és ráadásul pár óra után mintha magától elszublimálódna, nem maszatolódik vagy potyog le, szimplán eltűnik. Nagyon nagy csalódás (általában amit nagy hype övez, nekem is be szokott válni, na de ezt biztos hogy nem veszem újra)