guppi666

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Skin Tint SPF30

Essence Skin Tint SPF30
2024. május 22.

Szeretném szeretni de nem megy. Az én szememet is csípi és amikor felkenem totál zsírosbödön hatása van. Próbáltam különböző hidratálóval, fényvédővel de mindig ugyanaz a durván glow hatás ami nekem nagyon nem tetszik mert eleve könnyen zsírosodó bőröm van, így pár óra múlva vállalhatatlan a fejem. Ha pedig nem fixálod púderrel mindent is összefog. Ami pozitívum hogy szerintem elég erős fedése van, pattanás utáni halványabb foltokat egész jól fedi és az ára is szuper. Sajnálom hogy velem nem kompatibilis.

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA

Balea Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA
2024. május 22.

A testápoló társát imádom, gondoltam teszek ezzel egy próbát mert épp nem volt a boltban a testápoló.
Hát ez olyan semmi termék az én bőrömön. Az arcom sima, puha lesz utána de ezen kívül semmit nem csinál. A havi pattanások ugyanúgy kijönnek és a foltokat sem tünteti el gyorsabban. Lábakon is használom minden este tusoláskor és ott aztán végképp nem látok semmi változást akármeddig is hagyom fent (eperláb, szőrbenövés, foltok ugyanúgy változatlanok) Elhasználom, hatalmas termék szóval sokáig elég de újravenni biztos nem fogom.

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo

Balea Anti-Transpirant 5in1 Protection Golyós Deo
2024. május 22.

Bár megnéztem volna az értékeléseket mielőtt lekapom a polcról. Gondoltam kicsi, olcsó és a Balea nagyon sok jó terméket dobott már a piacra, adtam neki egy esélyt. Nem szoktam extra büdi lenni de ettől 2 órán belül konkrétan szagos vagyok.
Pedig amikor felkened olyan finom üde tisztaság illata van, na de aztán jön hogy alig akar megszáradni és a finom illat átvált borzalommá. Kuka