guppi666

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Lash Changer Volume Szempillaspirál

Catrice Lash Changer Volume Szempillaspirál
2021. november 30.

Valahogy mindig ugyanúgy vagyok a Catrice spirálokkall hogy az elején brutál rosszak, rendesen idegállapotba jövök, de a végére azért elismerően bólintok egyet hogy nem olyan rossz ez. Hát itt az elején majdnem a kukába vágtam, egy nagy csomóba összeálltak a pillák, borzasztó volt. A végére azért megbékéltünk, de tuti nem veszem újra. Lehet azért szép pillákat csinálni, de nagyon melós, ennél sokkal több és sokkal jobb spirálok vannak. Ez volt az utolsó spirálom a márkától mert nekem ennyi ideget nem ér hogy újdonságokat teszteljek.

Balea Bodybalsam Sensitive

Balea Bodybalsam Sensitive
2021. november 30.

Nem rossz, de nem is ájultam el. Nekem nagyon sokáig tart mire elkenem rendesen, mert sokáig csíkozódik, így nem is szívódik be gyorsan.(kétszer dolgozom el, amikor felkenem és amikor "beszívta" a bőröm, de a csíkok ott maradtak) nekem ez túl sok macera. Nem irritál, de nincs is meg a hiányérzetem ha egy-egy este kimarad. Nem veszem újra, de egy próbát megér mindenkinek.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2021. november 30.

Szeretem ahogy a lábkrémet is. Hideg ekcémámat nagyon szépen rendbe teszi. Nem szívódik be gyorsan, de nem is olyan testes hogy órákig kelljen várni. Ha esetleg elharapódzik az ekcéma és kirepedezik a bőr, kicsit csíp, de utána el is múlik hamar.
A téli időszakban mindig újravevős.