Gwen

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Organic Testápoló Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

Dr. Organic Testápoló Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2020. április 12.

Csodaszer. Egy kolléganőm ajánlotta, akinek meg a bőrgyógyászaton ajánlottak, mert ekcémában szenvedett.A viszkető, irritált bőrt valósággal újraéleszti!

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2019. március 26.

Hát nem gondoltam volna, hogy enélkül nem fogok tudni létezni kb...és tényleg! Tökre dúsítja a hajam, volument ad neki, meg tartást. Azért ha a hajtövemre is kerül, zsírosítja. Nem ragad össze tőle a hajam ami külön csillag kb! És tényleg véd a hőtől is, mert hajvasalásnál nem forró utána a hajtincsem sem. Egyébként szárít, de nem is az, hogy kiszárítja a hajam, hanem csak egész egyszerűen sprődebb fogása lesz a dússág mellett. De ezen meg könnyen segítek, hajolajjal. Amit a hajam ilyenkor gyorsabban be is szív, tehát több hajolaj kell, de nagyon tuti termék. Amúgy is azért vettem meg, mert vásárlás előtt itt utána olvastam és nagyon jó kritikákat kapott.

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2019. március 26.

Nagyon szeretem, már sok-sok éve mindig-mindig vissza térek rá...azért mégis csak Elseve ;) Csak kicsit zsírosítja a hajam, de teljesen rendben van, tök finom az illata, biztos, hogy mindig lesz helye a fürdőszobában.