Gwen

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2019. március 26.

Hát nem gondoltam volna, hogy enélkül nem fogok tudni létezni kb...és tényleg! Tökre dúsítja a hajam, volument ad neki, meg tartást. Azért ha a hajtövemre is kerül, zsírosítja. Nem ragad össze tőle a hajam ami külön csillag kb! És tényleg véd a hőtől is, mert hajvasalásnál nem forró utána a hajtincsem sem. Egyébként szárít, de nem is az, hogy kiszárítja a hajam, hanem csak egész egyszerűen sprődebb fogása lesz a dússág mellett. De ezen meg könnyen segítek, hajolajjal. Amit a hajam ilyenkor gyorsabban be is szív, tehát több hajolaj kell, de nagyon tuti termék. Amúgy is azért vettem meg, mert vásárlás előtt itt utána olvastam és nagyon jó kritikákat kapott.

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2019. március 26.

Nagyon szeretem, már sok-sok éve mindig-mindig vissza térek rá...azért mégis csak Elseve ;) Csak kicsit zsírosítja a hajam, de teljesen rendben van, tök finom az illata, biztos, hogy mindig lesz helye a fürdőszobában.

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő
2019. március 26.

Azért adok csak 4-est, mert az illata nem egy hajde-hajde, de legalább érezni lehetne a bőrön fürdés után, de nem lehet :( Nekem az illata túl lájtos, ami igen sajnálatos, mert marha jó az állaga és tényleg nem szárítja ki a bőröm. Nem tudtam egészen idáig mi az a murumuru vaj, utána olvastam, ajjj valami csoda :) kb mint a shea vaj ;)