Gyalogkakukk

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum
2020. január 30.

Ez egy amolyan arany középút lehet az eddigi tapasztalatom alapján. Összetevőit tekintve nem kimondottan mentes mindenféle rosszaságtól, de legalább végre egy hajápoló kence, amiben nincs szilikon. Valóban nagyon kellemes illata van, amit személy szerint nem bánnék, ha picit kevésbé lenne ilyen erőteljes. Használat szempontjából nálam akkor működik jobban, amikor beszárítom és/vagy ki is egyenesítem a sérót. Na akkor tényleg puha és fényes eredményt kapok, amit sok más (akár drágább) terméknél nem tapasztaltam. Amikor viszont csak annyira főnözöm a hajamat, hogy ne legyen totál száraz, de ne is csöpögjön belőle a víz, már nem ennyire tuti a helyzet. Még mosás után, törülköző-száraz hajra kenve (szigorúan az aljára 2-3 pumpálásnyit) kissé ragacsos érzetet nyújt. Ez többnyire szárítás után eltűnik (de függ attól, hogyan is járok el a fent említett módszerek közül). Összességében eddig meg vagyok vele elégedve és ajánlom ezt a szérumot, de nyilván hosszútávon derül majd ki, mit művel a ténylegesen a tincsek végével.

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum

Isana Young Active Clear Anti-Pickel Serum
2020. január 27.

Olajosan kifényesedő, tág pórusú, itt-ott pattanások. Leginkább ez jellemző az én bőrömre. Így a sok jó véleményt olvasva gondoltam, beszerzem ezt a szupi kis kencét. Sajnos nem leszünk barátok. Az én bőröm annyira húzódik tőle, hogy egész nap kitart ez a kellemetlen érzés. A pattanásokra biztos jó lenne, de ez a feszülés borzalmas. Szerencsére nem volt drága, de azért azt a pénzt is sajnálom...

Beauty Baby Sensitiv Gesichts Und Körpercreme

Beauty Baby Sensitiv Gesichts Und Körpercreme
2020. január 27.

Kellemes csalódás! Végre egy krém, amiben sem szilikon, sem parfüm, sem kőolaj származék és/vagy egyéb csúnyaság nem található.
A kevert bőröm hol foltokban hámlik, néhol olajosan kifényesedik, alapból tágabb pórusú, pattanásokra hajlamos, na és egy kis rozaceával megspékelt tuti kombó. Nem vagyok azért teljes mértékben elájulva ettől a cucctól, de az utóbbi időben talán ezzel kerültem közelebbi barátságba a méregdrága, márkás kencékhez képest. A mosakodás utáni - általában feszülő - bőrömnek szinte felüdülés. Könnyen eloszlatható, hamar beszívódik és semmi illata. Valóban hidratáltabbnak érzem a bőrömet. Puhít is. Igaz, nem használom régóta, de pattanást nem, hogy nem okozott, de a meglévőket is halványította. Azért ezt is érzem az arcomon, de szerencsére mégsem az a kimondott filmréteg érzés. A homlokom ettől is kifényesedik, de az orca, orr és áll részek nem. Nem kap 5 csillagot, mert még keresem az igazit, de a 4et masszívan megérdemli. Összefoglalva, ennyi pénzért nagyon meg vagyok vele elégedve és jó szívvel ajánlom.