Gyalogkakukk

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Dermaflora 0% roll-on argan oil & honey

Dermaflora 0% roll-on argan oil & honey
2022. május 5.

Korábban nem használtam golyós dezodort, számomra valahogy sosem volt kényelmes és praktikus (az állandó rohanás, ugyebár...). Tekintettel arra, hogy alumíniumsó mentes terméket kerestem, hosszas kutatómunka eredményeként erre esett a választásom. Nem bántam meg! Igazából megérdemelné az 5 csillagot is, mert majdnem tökéletes. Amit hiányolok/nem tetszik: várni kell, hogy megszáradjon, továbbá illatmániásként szivesebben vennék más jellegű aromákat. Szóval a lényeg: enyhe illat, ami se nem méz, se nem argán. Nem zavaró egyáltalán. Kicsit várni kell a felvitelt követően, hogy ne a ruhát vonjam be vele. Nálam tényleg nem hagy foltot, ami nagy szó, mert sok invisble cucc is csak ígéri ezt, ugyanakkor hol sárga, hol szinte kimoshatatlan kemény, fehér maszat marad a felsők hónalján. Izzadást szerintem semmi nem gátol (nem hiszek ebben), a szagokkal szemben viszont meglepően barátian teljesít. Nem mondom, hogy egy munkanap utáni kiadósabb bringázást követően is szuper friss maradok, de egyáltalán nem vészes. Ajánlom mindazoknak, akik alu-mentes deora vadásznak. Esélyes az újbóli vásárlásra.

Tulasi Eper Ajakápoló

Tulasi Eper Ajakápoló
2021. november 18.

Szerintem az eper illatot szinte nem is lehet érezni. Színtelen, kicsit csillogóssá válik felvitel után. Puhít, nem ragacsos. Ár-érték arányban az egyik legjobb ajakápoló. Azon kevés termékek egyike, amit biztosan újra fogok venni. Nagyon megszerettem :)

Kérastase Fusio Scrub Énergisant

Kérastase Fusio Scrub Énergisant
2021. november 18.

Úgy tűnik, én leszek az első, aki belerondít ennek a cuccnak a sikerszériájába.
Nagyon nem vagyok elájulva. :(
Pozitívumok: biztosan sokáig kitart, mert ici-pici mennyiséget kell/szabad használni, ami vízzel érintkezve óriási habbá növekszik.
Negatívum: szinte minden más... Drága, sokáig kell öblíteni, akármilyen finoman használom, jóval több hajam végzi a lefolyóban, mint egyéb termék alkalmazásakor, a hajam töve nagyon hamar zsíros lesz, a hossza viszont száraz, fénytelen.
Tuti nem veszem újra, szívesen el is adom az enyémet (3/4-nél több van még benne). Érdeklődés esetén dobj egy üzit.