Best of Beauty 2019

Gyevocska

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2019. július 12.

Először is kényszerből vettem, mert egy jól sikerült kirándulás-várlátogatás alatt sikerült úgy leégnem, hogy egy főtt rák is megirigyelte volna azt a színt. Hehe. Mondjuk akkor nem röhögtem így. De 2 nap intenzív spricc, és lám, egész emberi külsőm lett. Plussz, olyan selymes lett a bőröm, hogy nem akaródzik abbahagyni a használatát. És ugyan nem akarom elkiabálni, de az arcom bőrével is egész kompatibilis. Azt mondjuk tudni kell, hogy ugyan ütöm a 42-őt, de krémet nem használok, még télen sem. Egyszerűen nem szereti az arcom: beszív bármit, de 1-2 órán belül ki is köpi magából, kamatostul. Olyankor úgy néz ki a fejem, mintha belefejeltem volna egy zsíros bödönbe. De ez a kis drága! Olyan szépen lemattítja az arcom, amilyet én még nem láttam. Reggel-este használom, oszt majd kiderül, hogyan is alakul a kapcsolatunk.

WiseTree Naturals Magnézium Komplex Krém

WiseTree Naturals Magnézium Komplex Krém
2019. február 23.

Egyszerűen imádom! 4 hónapja használom, nekem ez örök darab lesz. Ha nap közben sokat állok, vagy rohangálok, este a lábamat is bekenem vele, így nem fáj, nem dagad. Mindig ügyelek rá, hogy ki ne fogyjon a készletem.
Zseniális! Már rengeteg magnéziumot kipróbáltam. Elég stresszesek a napjaim, sokszor este is kattog az agyam, így nem tudok nyugodtan aludni, az elalvás pedig rémálom. 1 éve szedek magnerotot, de max. annyit segített, hogy nem görcsöl a lábam.
Már első este felkenés után (2 pumpálásnyi) éreztem, hogy ez jó lesz. 1 óra múlva már picit nyugodtabb voltam, és láss csodát, lefekvés után 20 perccel már aludtam is. Kell ennél több????

Nadler Csalános-Himalájaisós Kecsketejszappan Kakaóvajjal

Nadler Csalános-Himalájaisós Kecsketejszappan Kakaóvajjal
2019. február 23.

Nagyon szerethető kis szappan. Nagyon jól tisztít, olyan nyikorgósra, amit szeretek. Illata állati friss! Nem szárít,-bár én elviselném, ha jobban is szárítana-nem húzódik a bőröm tőle. Azt mondjuk nem is szokott. Egyetlen kritikám, hogy nem szeretem az ilyen sütiformás szappanokat. A téglaforma jobb. Ja, és persze nagyobb kivitelben. Mire megszokja a bőröm, és kezdi élvezni a kényeztetést, már el is fogyott. Ettől függetlenül abszolút újravevős.

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ