Gyevocska

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Schauma Fresh Matcha Sampon

Schauma Fresh Matcha Sampon
2021. augusztus 15.

Miután kedvenc Garnier samponomat megszüntették, gyorsan kellett keresnem valami használhatót. Nyáron jól jön az ilyen friss, zöld illat, szilikon sincs benne, ugyan matcha sem, csak szimplán zöld tea kivonat. Aki ivott már hagyományos módon elkészített matchát, az tudja, mennyivel erőteljesebb, zöldebb, tisztább íze van, mint egy zöld teának. Oké, ennyin ne akadjunk fennt, kicsi csúsztatás még belefér.
Heti 1, max 2x mosok hajat egy héten, hennázott, nem száraz, nem töredezett, fényes hátam közepéig érő hajam van, ami - ha jó a sampon- nem zsírosodik gyorsan. Eddig 2x használtam, de lehet, hogy hosszú távon bejövős? Jól tisztít, nem szárít, nem lapítja le a hajam.
Ápdéjt: Nem bejövős. Elhasználtam egy flakonnal, de sajnos 2, max 3 napot bír ki a hajam vele úgy, hogy vidéken voltam, nem a szmogos, koszos városban.

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon
2021. július 23.

Az illata miatt vettem meg, gondoltam, egy próbát megér. Nincs benne szilikon, tehát jöhet.
Jól tisztít, jól habzik, nem szárít, nem zsírosít. Szép fényes, könnyen kezelhető lett tőle a hajam, mégsem lapult le a fejem tetején.
Ami meglepetés volt számomra, hogy az illatát sem untam meg, így el kezdtem betárazni belőle, amiikor akciós volt. Ez volt a szerencsém, mert valamikor nyár elején tapasztaltam, hogy a Rossmannban nincs. ???? Azt az infót közölték, hogy a terméket kivonják, majd jön másik. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy ezt most miért kellett?

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2021. július 6.

Már jó fél éve van meg ez a fantasztikus, csodás szerkentyű! Csak szuperlatívuszokban tudok róla véleményt mondani. Hála istennek, nagyon jó áron sikerült hozzájutni.
Adva vagyok én, egy igazi mediterrán típusú nő, aki a fél életét azzal töltötte, hogy eltávolítsa a nemkívánatos szőrt a testéről. Ami sok. Nem kicsit. Nagyon. És elég volt fél év, és lényegében a nagyjától megszabadultam. Pedig voltak időszakok, amikor igencsak hanyagoltam a villantást. Kicsit macera egyszerre leborotválni mindenhol magam, +minden kis nyavalyás anyajegyemet fehér ceruzával lesatírozni. A kezdeti lelkesedés 2 hónap alatt lanyhult, de lábszáramon térdig így is a kis nyüves szőrszálak 90%-ától megszabadultam. A combom hátoldalán már nem ilyen egyszerű, de 50%-ban már ott is kiritkult, a maradék sokkal puhább, és lassabban is nő. Itt viszont valamiért elég fájdalmas, még a legkisebb fokozaton is.
Egyetlen hely, ahol nem igazán látok változást, az a hónaljam. Ja, és az arcomon, meg az államon.
Érzékeny lelkületűek most ugorjanak! A hasamon is szinte eltűnt minden szőr, a combom belső felén is már ritkul. Nemrég nekiveselkedtem a bikini vonalon is, na, az nagyobb falat lesz.
De most már a cél előtt egy csigahosszal nem adom fel! Minden egyes villantás közben régi, „szép” emlékek is felvillannak. Figyelem, nosztalgiázás következik! Amikor én kb. tíz évesen el kezdtem szőrösödni, hát, kivert a víz. De a családban az a módi dívott a 80-as években, hogy a nő úgy jó, ha szőrős! Juj! Időnként elcsórtam apu borotváját, de ezt sűrűn nem tehettem meg. Aztán anyám kölcsönkérte egy trendibb kollaganőjétől az első epilátort, a Lady Remington Liberty-t, majd az egész család röhögve körbeállt, hogy lássák, üvöltök-e. Összeszorított foggal végig szőrtelenítettem magam, pedig tényleg ordítottam volna tőle. Az első gyantáztatásom maga volt a megváltás. De sajnos nem igazán volt hosszú távú hatása annak sem. 6 hét mi? Francokat! 2 hét múlva már bújtak is ki. Az első fizumból 19 évesen megvettem az első epilátoromat. Ezt 5 év alatt leharcoltam. Aztán még egyet! Krémekkel való próbálkozás: bőröm ment, szőr maradt. Szóval, kérem szépen, volt itt minden már! És akkor jött ez a megváltás, ez a mennyei csoda! Áldott legyen a neve, aki kitalálta! Ámen!

2 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ