Gyevocska

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Szappan
2020. február 8.

Imádom az illatát! Ha valaki rájön az Én korosztályomból, hogy honnan lehet ismerős az illata, mindenképen írja már meg! Valami a gyerekkoromból, amit akkor lehetett kapni, de hiába töröm a fejem.... 3 szappan óta ezen gondolkodom - ami ugye nem kevés.
Mondjuk fürdéshez nem használom, de kézmosásra, néha a képemre, hogy picit szárítson.
Szerintem jól habzik, szépen lekerekített a széle mindenhol, így nem érzem azt, hogy egy téglát kell forgatni a kezemben. Illata tartós.

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő

Balea Dusche&Creme Méz&Tej Krémtusfürdő
2020. január 12.

Ugyanazt tudja, mint a drágább változatok, csak olcsóbban. Összetételben sem különbözik. Nem szárírt, bár így télen én mindig használok valami kencét fürdés után. És így az illata sem marad, hisz felülírja egy krém, de ez már engem nem érdekel. Zuhany közben érezzem, a többi mellékes. Ja, és marokerősítőnek sem utolsó, mert kicsit nehezen jön ki az anyag a flakonból, szóval kéz-kondinak belefér. :)

Baba Tej és Gyümölcsillat Habfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Habfürdő
2019. december 23.

Az illata valami mennyei! Én inkább a mandarint érzem, olyan gyerekkorom mandarin szappanjának az illatát. Emiatt csábultam el, pedig évek óta Nadler, vagy Borza szappant használok. De időnként elkurvulok. Ez van.
Szóval illat isteni, jól habzik (ez utóbbi nem elvárás), nem szárít.... kivéve a nyakamnál. Kb. 1 hét használat után vettem észre fürdés után, hogy vaaalaaamiiii penetránsan viszket, fáj a nyakamon a bőr. Úgyhogy most félreraktam, amíg kikezelem öreganyásra száradt bürkémet. Majd csak deréktól lefelé használom. Mert elhasználom, a fene egye meg!

2 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ