Gyevocska

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék
2020. július 7.

Annyi jót olvastam róla, hogy muszáj volt beszereznem. Bementem a hozzánk közeli patikába, megmutattam ezt az oldalt, és megcsinálták!! Kb. 15 percet kellett rá várnom, teljesen megérte.
Biztosan én vagyok a mazochista, de én imádom az ichtiol szagát. Nagyon zsíros a bőröm a homlokomon és az orromon, főleg nyáron. Az Alverde púderem mondjuk 2 percig tart, majd egyszerűen elillan. Na, én a teljes homlokomat és orromat lekentem ezzel, pár órát pihentettem rajta, majd miután el kezdett leperegni, lemostam. Na, az nem kis munka! De teljesen jól működik. Mondjuk 2 napig kevésbé zsíros a képem. De már ez is nagy szó! Felkenés után olyan, mintha lejegelnék, annyira hűsít. Szerintem csoda!

Balea Volumennövelő Sampon Vékonyszálú, Tartás Nélküli Hajra, Bogyós Gyümölcs Illattal

2020. június 22.

Flakonból egy nagyon kellemes, igazi bogyós gyümölcs illat árad, használat közben inkább már karamellizált gyümölcs illattá alakul: mint amikor lekvárt főzött anyu. És még ez is finom! Semmi cukros, sütis felhang, amitől felfordulna a gyomrom.
Szilikonmentes, bő habja van, jól tisztít. Még csak 1x használtam, de remélem, a későbbiekben marad is. Sajnos sok balea sampontól kezd viszketni a fejem, de reménykedem.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2020. június 14.

Húh! Nagyon szerettem! Jó 14 éve, amikor volt szerencsém egy Avon krémmel elcseszni a bőrömet, akkor kerültem egy fantasztikus kozmetikus kezei közé, és Ő ajánlotta. Megjegyzem, akkoriban még tisztábbak voltak az Ilcsi termékei. (Nem volt benne tartósítószer stb.)
Az első kozmetikai kezelés után már gyönyörű lett a bőröm, és ennek a szappannak hála soha többet nem is jöttek ki pattanások. Már egy hét használat után kevésbé volt zsíros, tág pórusú a bőröm. Engem nem szárított túl, csak amennyire kell. A korrektorral együtt használtam hónapokig.
Nekem kimondottan tetszett az illata. És a mennyiségétől függetlenül sokáig elég volt!
Már akkor sem volt olcsó, de teljesen megérte! Ma már az összetevői miatt nem venném újra. Kár érte. De ezért nem vonok le pontot, nem a termék hibája.
Update: Adtam a nosztalgiának, gondoltam, hátha..... hát nem! Sajnos. Szerettem volna újra szeretni... A borsos ára megvan most is, de: a régi szépen habzott, könnyű volt vele arcot mosni, a mostani pedig nyálkásan terül el a bőrömön. Az illata már korántsem annyira ichtiolos. Én szerettem. Használat után 2 órával pedig merő zsír a képem. A férjemnek pedig olyan "szép" hatalmas ragyái lettek, hogy visszatért a himalája sószappanhoz.

2 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ