GyIldi

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Burt's Bees Lip Balm With Pink Grapefruit

Burt's Bees Lip Balm With Pink Grapefruit
2018. február 26.

Nem szeretem a konspirációkat, de az Amerikából ajándékba kapott termék, és az itthon vásárolt termék minősége között szakadéknyi különbség van. Több terméket is kaptam ajándékba az amerikai rokonoktól, egyelőre csak az ajakápolót vásároltam meg egy itthoni drogériában, de ez így nagy csalódás, pláne hogy azonnal a régi után kezdtem használni. Az eredeti minőség abszolút 5*. Az itthon vásárolt max 3.

PomPom Ébredés Nappali Arckrém

PomPom Ébredés Nappali Arckrém
2017. november 6.

Imádom. Szuper az állaga, beszívódik, és tényleg finom enyhe jázminillata van, ami nem marad benne az ember orrában egész napra. A pumpás adagoló a hab a tortán, mert nem kell belenyúlkálni a krémbe, higiénikus és egyszerű használni. Az éjszakai krémjével együtt imádom, sőt már ajándékba is vettem a hugaimnak.

PomPom Illatos Kókusz Habvarázs

PomPom Illatos Kókusz Habvarázs
2017. november 6.

Nekem picit túl sok, túl olajos érzetet hagy maga után. A nagyon kiszáradt lábszáramra tökéletes, de a többi testrészemen már túl sok. Az illata elsőre szuper, mint egy Bounty csoki... csak hát ki akar Bounty csokit a testén egész nap... Úgyhogy lényegében a sarkamra és a lábszáramra használom lefekvés előtt, a hatása kétségtelenül szuper, de nem fogom újra vásárolni, inkább egy illatmentes vagy virágillatú Pompom terméket választok legközelebb.