gyongyikk

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. május 23.

Nem mondom, hogy a legeslegjobb spirál ez, de sok-sok szempillaspirál kipróbálása után nekem eddig ez vált be. Én szeretem ezt a tipusú kefét, óvatosan nagyon szép, hosszú pillákat lehet vele festeni, dúsító hatása is szép, egész természetes. A mindennapokra nekem tökéletes, már többször újra vettem. Tartóssága nem a legjobb, kicsit pereg, de nem kenődik. Ezert az árért nem várok többet, volt már dolgom kétszer ilyen drága spirállal, ami semmivel se volt jobb, épp ezért állapodtam meg ennél :)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. december 23.

Nagyon szeretem még mindig a folyékony matt rúzsokat, nem hiszem, hogy ez változna :D Többnyire drogériás termékeket vásárolok, így nem is várok csodát tőlük,eddig a lovely lip kit volt a favorit, szinte csak éves során koptak ezek, de az áráért ezen nem akarok fent.
Na most ezt a rúzst az után vettem meg, hogy a boltban felkent kis próba foltot több óra múlva otthon alig tudtam lemosni. Ez már jó jel volt, de amit végül kaptam arra nem számítottam! Simán kibírt egy egész estés bulit, a nélkül, hogy igazítani kellett volna. A hazafelé evett pizza se okozott gondot neki! Ez után micellás vízzel alig jött le :)
Az itteni vélemények alapján nagyon óvatosan, vékony rétegben kentem csak fel, de a fedése így is tökéletes. Várni kell vele ugyan egy 5 percet, amíg megszarad teljesen, addig tényleg ragacsos érzés, de abszolút megéri, hiszen utána szinte lerobbanthatatlan! :D
50-es Voyager árnyalat van meg nekem. Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen árnyalatot és az hogy ilyen extra tartós már csak hab a tortán. Ezért az árért több mint elégedett vagyok! Tervezek több árnyalatba is beruházni, remélem nem tér el nagyban a formula a különböző színeknél. :)

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték
2018. május 2.

Évek óta ezzel festem/színezem a hajam vörösre, nagyon meg vagyok vele elégedve :) én száraz hajra viszem fel, csak a festékhez keverek egy kis vizet, hogy könnyebb legyen felkenni. Nekem simán elég havonta befesteni a hajam, igaz, kopik rendesen minden mosásnál, de inkább csak annyi, hogy a fényessége kopik egy kicsit, meg így nem is olyan rettenetesen feltűnő a lenövés.
Csak 5 csillagot tudok adni. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, kicsit sem roncsolja, én az illatát is nagyon szeretem :)