gyongyikk

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. december 23.

Nagyon szeretem még mindig a folyékony matt rúzsokat, nem hiszem, hogy ez változna :D Többnyire drogériás termékeket vásárolok, így nem is várok csodát tőlük,eddig a lovely lip kit volt a favorit, szinte csak éves során koptak ezek, de az áráért ezen nem akarok fent.
Na most ezt a rúzst az után vettem meg, hogy a boltban felkent kis próba foltot több óra múlva otthon alig tudtam lemosni. Ez már jó jel volt, de amit végül kaptam arra nem számítottam! Simán kibírt egy egész estés bulit, a nélkül, hogy igazítani kellett volna. A hazafelé evett pizza se okozott gondot neki! Ez után micellás vízzel alig jött le :)
Az itteni vélemények alapján nagyon óvatosan, vékony rétegben kentem csak fel, de a fedése így is tökéletes. Várni kell vele ugyan egy 5 percet, amíg megszarad teljesen, addig tényleg ragacsos érzés, de abszolút megéri, hiszen utána szinte lerobbanthatatlan! :D
50-es Voyager árnyalat van meg nekem. Nagyon régóta szerettem volna egy ilyen árnyalatot és az hogy ilyen extra tartós már csak hab a tortán. Ezért az árért több mint elégedett vagyok! Tervezek több árnyalatba is beruházni, remélem nem tér el nagyban a formula a különböző színeknél. :)

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték
2018. május 2.

Évek óta ezzel festem/színezem a hajam vörösre, nagyon meg vagyok vele elégedve :) én száraz hajra viszem fel, csak a festékhez keverek egy kis vizet, hogy könnyebb legyen felkenni. Nekem simán elég havonta befesteni a hajam, igaz, kopik rendesen minden mosásnál, de inkább csak annyi, hogy a fényessége kopik egy kicsit, meg így nem is olyan rettenetesen feltűnő a lenövés.
Csak 5 csillagot tudok adni. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, kicsit sem roncsolja, én az illatát is nagyon szeretem :)

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2018. március 7.

Nem is igazán tudom mért vettem meg, én abszolút carmex párti vagyok, évek óta nem találtam semmi hasonlót se. De hát persze engem is elért a nagy hype, meg a jó vélemények és éppen le is voltak értékelve 1300 Ft körülre,gondoltam kipróbálom. Hát. Na. Nekem sajnos semmivel se nyújt többet egy pár száz forintos labellonál. Pedig nagyon tetszenek az összetevői, meg tényleg nagyon cuki az egész :D amúgy az illata/íze nekem tetszik nagyon, de ezen kívül sok jót nem tudok mondani róla sajnos. Maradok a carmexnél, nem is kísérletezek mostmár inkább :D