Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Nivea For Men Sensitive Borotvahab

Nivea For Men Sensitive Borotvahab
2020. január 19.

Áttértem a 15 éves gyantázás után a borotvára, mert eltüntethetetlen kis gyulladások, hegek lettek a lábszáramon. Nagyon tartottam tőle, hogy rosszabb lesz mint volt, de nem, sőt! Az összetevők miatt kezdtem el használni, jobb mint a női lábra való habok. Tömör hab, segíti a borotválkozást, ápolja a bőrt érezhetően. Bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek!

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2019. december 24.

Úgy egy hónapja használom nem minden nap azt megmondom. Az illata hát elég friss, de tetszik. Az állaga egész tömör, mint az alverdes testvajaknak.
Nekem ez a tégelyes csomagolás nagyon bevált. Jobb mint a tubusos, amik ureat tartalmaznak, mindig kiválik a tubus száján engem nagyon zavar. Bekenem, elmasszírozom igazából, nagyon szeretem ezt a kis procedúrát, aztán zoknit húzok. Kis keményedés, száradás van a sarkamon alapból, de nagyon jól kezeli.

Nivea Double Effect Golyós Dezodor

Nivea Double Effect Golyós Dezodor
2019. december 24.

Jó pár éve nem használtam golyós dezodort, csak sprayt. Nem volt türelmem, hogy megszáradjon kicsit. De ezt az illatot nem tudtam ott hagyni. Este fürdés után használtam nem is minden nap, szerintem csökkentette az izzadást. A folyékonysága miatt adok 4 csillagot. Szárazságot nem okozott a bőrömön!

1 MÁRKA