gzsofi94

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2016. március 25.

Nekem a Lollilop nevű van még és nagyon imadom! Nagyon tetszik a kis tok hozzá, nagyon jól kitaláltak hozzá.:) Mindig ott lóg a taskamon, mindig kéznél van:)
Az illata valami mennyei, és sokáig megmarad a kezemen. Nem ragad tőle a kezem, hamar megszarad.
Alig várom, hogy elfogyjon és tudják valami más illatut venni:P

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál
2016. március 25.

A hugom használta ezt a szempillaspiralt aztán elfelejtodott lekerult a lomok közé. Én meg megtalaltam 1 hónapja kb. Nem tudom mióta lehetett a garázsba amikor ratalaltam, de gondoltam majd jó lesz nekem ilyen "otthoni szempillaspiralnak".. Hat teljesen ledobbentem amikor kiprobaltam, hogy mennyire szép szempillákat csinál. Nekem nem ragad össze tőle a szempillam és nem vesz fel sok festéket a kefeje. Szép természetes szempillákat csinál, nem kel feltűnő muszempillahatast. A kefeje külön tetszik, hogy nem olyan hétköznapi megszokott hanem különleges.:)):)
Én szeretem, és örülök, hogy ratalaltam:)

Balea Luxury Verwöhn Duft-Bodyspray Red Love

Balea Luxury Verwöhn Duft-Bodyspray Red Love
2016. március 25.

Nagyon finom illata van. Valóban kókuszos oszibarackra hasonlít:):) nagyon sokáig éreztem magamon, pedig csak pár fujast nyomtam magamra és nem ragacsos. Még a ruhamon is éreztem este pedig reggel fújtam be magam. Nagyon szeretem!!!:)