habostorta

Regisztráció dátuma: 2020. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. június 20.

Nagyon könnyű eldolgozni (nekem kézzel vált be legjobban), nincs maszk hatása, kellemes érzete van a bőrön (nem olyan nehéz mint egy alapozó), a fedésével is meg vagyok elégedve, szépen kiegyenlíti a bőröm. Szem alá és nagyobb bőrhibákra azért kell egy kis korrektor de ez természetes. A színválaszték egy kicsit silány, én a világosabb árnyalatot vettem meg (az én bőröm inkább kreolosnak mondanám) és szerintem inkább medium mint világos. Ráadásul oxidálódik is. De nekem végülis jó ez az árnyalat, de egy igazi világos bőrre lehet hogy sötét. Pattanásokat/miteszereket nekem egyáltalán nem okozott. Jól bevált, újravevős :)

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2020. június 17.

Csodaszernek nem mondanám, de végülis nekem bevált. Eleinte nagyon szárított, aztán hozzászokott a bőröm és most már nem szárít. Azért egy jó hidratáló mindenképpen ajánlatos mellé. 2 hete használom reggel és este, a homlokomon a kis puklikat szinte teljesen eltüntette. Kellemesen habzik. Ajándékba kaptam a 30 grammos kiszerelést a rendelésemhez, de ha elfogy valószínűleg újraveszem. Az illata (vagyis inkább a szaga) miatt viszont muszáj levonnom egy pontot, az nagyon nem jön be. Nem is tudom mihez hasonlítsam, néha gomba, néha hal szagúnak érzem, egyáltalán nem kellemes. Főleg reggel amikor még érzékenyebb vagyok a szagokra.

Update: 1 hónap használat után elkezdtek kisebb pattanások megjelenni az államon, ahol eddig soha nem voltak pattanásaim. Minden nap kijött 3-4. Abbahagytam a szappan használatát, azóta nem jött ki több, ami volt pár nap alatt elmúlt. Muszáj lepontoznom :(

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2020. május 26.

Nagyon szeretem :) Hosszít, dúsít, ível, és nagyon szép fekete. Kicsit összeragasztja a pilláimat, de én szeretem ezt a hatást. Elég drámai pillákat lehet vele varázsolni. Az essence lash princess spirálhoz hasonlítanám. Az elején sok festéket vesz fel, érdemes lehúzogatni a keféről, de néhány alkalom után jó lesz.