hadorka

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Etude House Tint My Brows Gel

Etude House Tint My Brows Gel
2019. február 20.

Nem írom, hogy tökéletes, de az összes közül, amiket eddig használtam (sokat :)), ez a legjobb. Egyáltalán nem nehéz felvinni, pedig én tényleg türelmetlen és ügyetlen is vagyok. Egyáltalán nem fáj a lehúzás :), nem is érzem, sőt, tökre szeretem csinálni, mert úgy húzom le, mint egy matricát - de fájdalommentesen. Az eredmény nagyon szép! Ami levon az értékéből, hogy maximum 3 napig jó, de ennél többet egyiktől sem kaptam soha. (Ha tudtok tartósabbat, a tetováláson kívül, kérlek, írjatok! :))

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2019. január 17.

Egyáltalán semmilyen hatását nem tapasztaltuk, ketten használtuk.. Se karikára, se ráncra, semmire nem reagált, nálunk abszolút pénzkidobás. Télen a hűsítő érzés sem túl kellemes, de emiatt nem vonnék le pontot - az egy pontból amúgy sem lehet már többet:)
Sajnos egyre inkább azt tapasztalom, hogy itt, a véleményeknél ami olcsó, az egyből plusz két-három pont, függetlenül attól, hogy hatásos-e vagy sem :( Nem vagyok én sem a pénztárcám ellensége, de attól, hogy valami nem kerül sokba még lehet a legdrágább is, mert totál feleslegesen veszem meg.

Artist Sampon Barna Hajra

Artist Sampon Barna Hajra
2017. október 12.

Egyáltalán nincs semmilyen színező hatása (ezért vettem), se ápoló hatása, de legalább marhára zsírosít :( Nulla pont.