hadri

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch
2020. május 16.

Egyáltalán nem vállt be :( Fura az illata, kókusznak nyoma sincs. Próbáltam előírás szerint alkalmazni, nem kiöblítendő hajápolóként. Evvel a módszerrel azt értem el, hogy összetapasztotta a hajam, nagyon undorítóan nézett ki tőle. Megpróbáltam balzsamként használni, de ekkor meg baromi gyorsan fogyott, mert ahhoz hogy egy nagyon minimálisan hidratálja a hajam kb. fél flakont rá kell kennem. Szeretem a Baleás dolgokat, de ez a termék nekem csalódás.

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2020. május 16.

Sokszor újravettem már, nagyon szeretem, szuper az illata, gyorsan beszívódik. A kézfertőtlenítő nagyon kiszárította a kezemet, de ez a krém szépen helyrehozta, nem irritált, nem csípett.

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk

Balea C-Vitaminos Szérum és Szövetmaszk
2020. április 21.

Sokféle fátyolmaszkot kipróbáltam a Garnieresektől kezdve az Avonosokon át az Isana maszkokig. De a Baleás fátyolmaszkok azok amikkel ár-érték arányban a legelégedettebb vagyok. Egyik sem okozott még csalódást, pedig az olcsóbb árkategóriába tartoznak. Ezt 800 ft-ért szereztem be, ennek kicsit borsosabb ára van a többi Balea maszkhoz képest. Sok szérumot tartalmazott, többször is be tudtam kenni vele az arcomat. Szuper illata volt, nem irritált, észrevehetően szebb lett a bőröm tőle. Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot.