hajas0711

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Blond Lighteners 13-5 Platinum Lightener

Syoss Blond Lighteners 13-5 Platinum Lightener
2021. január 26.

Na hat en csillagos 5-t adok neki! A tortenetem a kovetkezo.... 6 eve natur hajam van, most egy honapja a balayage mellett dontottem amibol 37ezerert egy sargas valami lett. Ma hajmosas elott jott egy kattanas h keresek valami jo cuccot kremmanian ami dm-ben is kaphato mert mar csak oda tudtam menni. Meglattam ezt es minden remenyemnel tobbet adott. Megszunt a sargasag, vegre igazan szoke lettem, konnyu vele dolgozni, a balayage atmenetet nagyon szepen tartottam csak mostmar a szin is oke 😊 az apolok is szuperek amik vannak hozza, nagyon selymes es fenyes a hajam.

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2020. július 17.

A parfum! Imadom. Eros, tartos, kulonleges, az ember unnepi hangulatba kerul ha magara fujja. Nalam kb 5 perc utan jon el az az illat ami miatt beleszerettem. En mindennapokon is hasznalom, szinte oltoztet. Ha lehetne 10 csillagot adnek 😄

Eucerin DermoPure Bőrnyugtató Krém

Eucerin DermoPure Bőrnyugtató Krém
2020. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, látványos változást látok mióta használom és smink alapnak is tökéletes. Teljesen lecsereltem az arcápolási termékeimet erre a termekcsaladra és eddig ez az első ami mattit, de nem hamlik tőle a homlokom 😊