Best of Beauty 2019

hajas0711

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP
2018. december 18.

Imadom a J P Gaultier illatokat, amikor ezt a csuklomra fujtam borzaszto eros mez szagot ereztem ami nem tetszett de vmit megis megmozgatott a fantaziamban...3oram volt meg a repteren, addig sokat valtozott az illat es a vegen mar csak azt ereztem h az az egy fujas a csuklomon meg mindig erzodik es egyre inkabb szeretem illat. Meg is vettem az 50mls valtozatot, a teszterek velemenyem szerint mindig koncentraltabbak, igy meg egy kicsit szelidult az illat de azota is szerelem. Orulok h megvettem, nem egy tucat illat, igazan telies es nagyon tartos!

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2018. augusztus 25.

Hat en nem tudom, aki azt irja h nem jol pigmentalt szerintem nezzen utana h nem e kamut kapott... meg az a szin is amitol feltem mert azt irta itt vki h az ujjaval sem tudja mozditani, es a nala vilagosabbak is, tokeletesen pigmentaltak. Csak vegighuztam mindegyiket az ujjammal a kezemen es imadom! A darkheart lett a kedvenc, csodaszepen csillog es a szine is hasonloan csodas. Zold szememmel hetkoznapi sminkhez kerestem palettat h ne kelljen tobbet a taskamban cipelni, megtalaltam! :) egy darkheart fele barnat matt valtozatban is el tudnek kepzelni a palettaban de sebaj, emiatt nem jat pontlevonas :)

Sanex Dermo Sensitive Dezodor

Sanex Dermo Sensitive Dezodor
2018. június 11.

Nem tudom Magyarorszagon miert szuntetnek meg mindent ami jo,en az osszes kedvenc parfumommel igy jartam... kulfoldon meg kaphato, ugyanazon az atszamitva 800ftos aron, sot ennek a markanak rengetek tusfurdoje samponja dezodorja kremje stb.. roviden a termekrol: szuper jo :)