Best of Beauty 2019

hajasbaba

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Vanita Holt-Tengeri Sószappan

Vanita Holt-Tengeri Sószappan
2016. október 31.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam Vanita szappanjaira. Ez a tengeri sós pedig az egyik kedvencem. Tengerparti nyaralások után a sós víztől mindig szép bőrrel térek haza, ezért esett a választásom erre. Bár olyan hatása nincs, mint a tengernek, de sokkal szebb a bőröm, mint egy mezei szappantól. Illata alig van, bár nem is hiányzik.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2016. október 31.

A Chanel hasonló termékéről pártoltam át erre. Itt találtam meg a nekem tetsző bronz barnát. Tartóssága kiváló, fényévekkel jobb, mint a Chanel, az ára pedig nevetséges ahhoz képest. Bár a hétköznapokban mattokat viselek, éjszaka azonban jöhet a csillogás, ami viszonylag ritkán van, ezért nem is bánom, hogy nem egy méregdrága szemhéjfesték hever a fiókban, és idegbaj sem kerget majd ha idő előtt beszárad.

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2016. október 10.

Szintén Organdi tulajdonos vagyok. Tartós, viszonylag gyorsan szárad 2 rétegben is. Az ecsete szélesebb lett, mint az előző Chanel lakkoknak, ezáltal könnyebb használni. Viszont ez sem ér fel a YSL széles, lapos ecsetéhez. Azzal egy álom lakkozni, ettől függetlenül ez is teljesen rendben van.

5 ÖSSZETEVŐ

Rosa Damascena (Rose) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!