Hajnacinci

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2019. november 21.

Nagyjából egy éve használom már néhány testvérével együtt. Valóban jól el lehet vele dolgozni a folyékony alapozókat, szebb a végeredmény mint szivaccsal. Viszont minden egyes tisztításnál hullajtja a szőrt, a kontúr ecsettel együtt, amit például sem a Sigma sem a FYB ecseteknél nem tapasztaltam. Szóval sajnos nem "örök darab és örök kedvenc" :-((

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj
2019. november 21.

Történet a következő; évekkel ezelőtt, csúnya ekcéma jött ki az orrom és szám körül. A bőrgyógyász fölírt egy krémet+mosakodókenőcs és javasolta hogy váltsak Bioderma, la Roche stb. kozmetikumokra, közben figyeljem hogy mire vagyok érzékeny és cseréljem le azt. Szóval, kb. ő találgatott, én pedig sok-sok ezer forintot elköltöttem és nagy sokára rendbe jött az arcom. Idén télen megint megjelent, s mivel sokára kaptam időpontot az orvoshoz, kénytelen voltam magam kiművelni a témában. Így jött a mosakodókrém+sheavaj+gyógyteás lemosásos combo, ami gyorsabban rendbe hozta mint a korábban felírt kence! Így le is mondtam az időpontot. Visszatérve a shea vajra, igen ez egy nyers/finomítatlan, egy összetevőjű kozmetikum afrikában honos fa termése..., igen nem egy többszörösen feldolgozott kinci-fenci illatos, fehér/rózsaszínű cuki-muki kencefice. De jó és működik, az ekcémánál, a pikkelysömörnél, striánál, száraz bőrnél. Szóval nagyon remélem, hogy még jó sokáig elérhető lesz ez a sárga és "büdös" krém a piacon!!
(Aki meg nőgyógyászati betegségre használja annak gondolom még mindig fennáll a problémája, mert ez nem arra való :-))

Paris Berlin Top Lissage

Paris Berlin Top Lissage
2018. április 28.

Mit mondhatnék, nem egy olcsó termék, de hozza a megszokott minőséget. Tényleg kevés mennyiséggel ki tudom egyenlíteni az arcomon, főleg az orromon lévő tágabb pórusokat és a szem körüli ráncosabb helyeket is simává teszi. Sokkal szebben, ül rajta az alapozó és nálam kombatibilis mindegyikkel: a natúrral és vízállóval, a folyékonnyal, krémmel is. Szóval külön öröm, hogy nem muszáj egy márkán belül válogatni. Ajánlom!