Hajnacinci

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray
2020. július 30.

Elsősorban azért vettem hogy most így nyáron "lehúzzak" a sminkem porosságából, illetve hogy nedves hatású kissé fényes sminket tudjak varázsolni a pofimra. Nálam erre tökéletesen bevált és ahogy az előttem lévők is írják, szebb, természetesebb és tartósabb is a végeredmény. Nem extrán csillogó, inkább szaténos fényű és tényleg jól hidratál.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2020. július 30.

Második üveggel használom és az egyik legjobb alapozó amit valaha próbáltam! Szépen fed, építhető, kiadós mennyiség, nagy színválaszték, tényleg csak jót lehet róla mondani. Ha mondjuk csak egy könnyű, hétvégi rohangálós sminket szeretnék , akkor krémbe keverve viszem föl+ spirál, bronzosító, stb...és nekem úgy is klassz de bármilyen termékkel alatta-fölötte-vele jól működik együtt. Profi alapozó!

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2020. július 30.

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg jó minőségű befejező púder, nem kell belőle sok, mégis nagy mennyiség, egységesít, aláhidratálva, szárazabb bőrtípuson is szép. Nyári melegben sokszor csak hidratáló-napvédős primer-korrektor-púder a bevált combom. Tényleg ezzel nem fényesedik át az arcom, mintha felinná a fölös nedvességet és még este is látni az arcomon. Viszont a csomagolását kispórolták, gagyi, papírvékony műanyag és írta is valaki korábban hogy óvatosan, mert könnyen törik. Hát én úgy bántam vele mint a hímes tojással, utaztatva sosem volt, mégis a szórófeje az első hetekben, a teteje az első hónapokban berepedt. Talán ezért is árulnak üres púderdobozt pluszban. Szóval nekem simán megérne +500 Ft hogy biztonságos, adagolós, akár táskabarát csomagolása legyen. ( A 20 gr-os változata van meg.)