Hajnacinci

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer
2021. április 20.

Azt írják a tubuson hogy "anti fatigue primer", egyébként egy lágy, folyós, narancs színű kence. Az én olvasatomban, ez fáradság eltüntetését jelenti, mondjuk a szem alatti sötét karikákra való. Hát azokkal semmit sem csinál! Közben felfedeztem rajta a miniatűr magyar szöveget "ragyogás fokozó primer": De ez is hülyeség, csak narancssárga lesz tőle az ember feje! Szóval nem jöttem rá, hogy tulajdonképpen ezt mire is szánták....

Rimmel Lasting Radiance Púder

Rimmel Lasting Radiance Púder
2021. április 12.

Ez egy zseniális termék! Ha jól tudom a Bobbi Brown illuminating finish púder dupe-ja. Befejező púder szaténos fénnyel, annak aki szereti a fényes, egészséges de nem diszkógömb arcot, annak kifejezetten ajánlom. Az én korosztályomba tartozóaknak pedig nagyon! Nekem a világos-közepes színemhez a 001. ivory-t használom és érdekes, de télen-nyáron is illeszkedik az arcszínemhez. Általában a Bourjois alapozóimat (amiknek szintén van egy kis egészséges fényes ragyogása) fixálom vele, de előfordul, hogy nyáron csak némi korrektor és fölé púderrel is teljesen oké, szép és tartós. Egy leheletnyi is elég belőle és amit ennél a márkánál külön értékelek, hogy nagyon sokára romlanak meg. Remélem sokáig elérhető lesz itthon is!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. február 19.

Megvettem, kipróbáltam, használtam és valószínűleg megköveznek ezért de nem értem az imádatot. Talán az ára vagy ingyen osztogatták, hm nem tudom de nagyjából már 20 éve is ilyen volt a szempillaspirálok minősége. Innovációt csak a külsőben és a kefék formájában látok évről-évre, a tartalomban szinte semmit! Tulajdonképpen ilyenek voltak anno is a szempillaspirálok -és nem luxus márkákra gondolok - például a Miss Sporty, akkoriban kb. 150-ért. Nem csináltak kisebb pillákat mint a mostaniak ugyanúgy színezett, pár hónap után ugyanúgy beszáradt, lepergett stb..és már akkor sem csomagolta be higiénikusan minden márka a termékét, figyelni kellett (ahogy most is) hogy ne egy bontott, esetleg száraz spirált vegyek. Persze lehet hogy nem is lehet szempillaspirál fronton nagy "áttöréseket" várni, alap sminkfelszerelés a nők táskájában, így is-úgy is megveszik.
U.I.: Ha meg jobban utána számolok ára/ml, még csak nem is olcsó, más márkatermékek 9-15 ml változatai gazdaságosabbak.