hajnalcsillag

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2018. június 22.

Ez egy álom. Fantasztikus. A FIX+ a közelébe sem ér. Annyira tökéletesen lehúzza a gyulladást, hidratálja a bőrt, gyönyörűvé varázsolja a sminket, hogy azt el sem tudom hinni. Eddig 1 üveggel és 3 utántöltővel szereztem be belőle és remélem, hogy soha se soha nem fog elfogyni. Csak hogy érzékeltessem, hogy mire képes... Kozmetiusnál csütörtökön voltam és már előre láttam, hogy én bizony pénteken itthonról fogok dolgozni mert borzalom lesz a fejem... Este semmi mást nem csináltam az arcommal csak magamralocsoltam ebből a csodaszerből egy adaggal és reggel mikor felkeltem azt hittem, hogy még álmodok és alvajárva mentem ki a fürdőszobába... sehol a dudorok, sehol a vörösen izzó fej, semmi... Úgyhogy szépen kisminkeltem magam és bementem dolgozni :D Imádom!!!
Ui.: Gabi egy tündér, menjetek be hozzá személyesen a Púder Péntekre! (De csak akkor ha nem féltek, hogy úgy jártok mint én, aki az első találkozás óta már beszerzett két szivacsot, egy alapozó ecsetet, egy rúzst, és 4 csodalötyit :D) Örülök, hogy van egy magyar márka, amit ennyire imádhatok. :)

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2018. június 19.

Változó, hogy mikor vagyok ecsetes és mikor szivacsos lány. Mióta megvettem ezt, azóta megint inkább szivacsos lány vagyok. Nagyon szeretem, minden reggel ezt használom. Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Kicsit sajnos elkezdett itt-ott megrepedni, de biztos vagyok benne, hogy beszerzek egy utánpótlást is. Az igazi beautyblendert nem, de a Real Techniques-et próbáltam, azt abszolút lekörözi.

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2017. szeptember 17.

Az 1-es és 2-es árnyalatok lenyűgözött, boldog tulajdonosa vagyok! Fantasztikus ez a rúzs, kényelmes viselet, finom illat és brutális tartósság. Az 1-es pedig az első igazi nude rúzs, amitől nem nézek ki úgy, mint egy hatnapos vízihulla :) Imádás!!! ❤️