hajnalcsillag

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette
2020. november 22.

Nagyon ellene voltam ennek a palettának, mikor megláttam a képeket, azt mondtam, még egy ilyen dögunalom palettát az Urban Decaynél láttam utoljára. Aztán áksziós lett (ami nálam a kulcs) és úgy döntöttem, hogy nagy Natasha fanként (nagyon nagy) megrendelem, lesz ami lesz, úgyis többnyire színes vagy meleg palettáim vannak. Hát kérem szépen bocsánatot kérek a Glam palettától. Egyáltalán nem unalmas, olyan álomszép sminkeket lehet vele csinálni, hogy elképesztő. A minősége nem okozott csalódást, tudom mit kellett várnom és azt kell mondjam a közepes méretű Natashák közül ez a legjobb. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a Glamet, hogy ezt vegye meg, több hideg/neutrális palettát nem akar majd venni :) Sokkal többet használom, mint amire számítottam. 100 csillag :)

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream
2020. szeptember 22.

Szeretném leszögezni, hogy soha nem volt krémes bronzosítóm ez előtt (pirosítóm se), mert szent meggyőződésem volt, hogy ez nekem butaság, úgyis lepúderezem a fejem és semmi nem látszana belőle. Viszont annyit hallottam róla, annyi videóban jött szembe, hogy úgy döntöttem lesz, ami lesz, megpróbálom. Azóta, hogy megérkezett, csak azért nem használom minden nap, mert itthonra sajnálom... Én a lealapozott, lepúderezett fejemre viszem fel sminkszivaccsal és álom. Nem szedi fel az alatta levő termékeket, nem narancsos, ráadásul ha egy kis por bronzert is teszek rá, akkor egész nap, reggel 7től este 10ig ott van. Imádom, újravevős :)

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2018. június 22.

Ez egy álom. Fantasztikus. A FIX+ a közelébe sem ér. Annyira tökéletesen lehúzza a gyulladást, hidratálja a bőrt, gyönyörűvé varázsolja a sminket, hogy azt el sem tudom hinni. Eddig 1 üveggel és 3 utántöltővel szereztem be belőle és remélem, hogy soha se soha nem fog elfogyni. Csak hogy érzékeltessem, hogy mire képes... Kozmetiusnál csütörtökön voltam és már előre láttam, hogy én bizony pénteken itthonról fogok dolgozni mert borzalom lesz a fejem... Este semmi mást nem csináltam az arcommal csak magamralocsoltam ebből a csodaszerből egy adaggal és reggel mikor felkeltem azt hittem, hogy még álmodok és alvajárva mentem ki a fürdőszobába... sehol a dudorok, sehol a vörösen izzó fej, semmi... Úgyhogy szépen kisminkeltem magam és bementem dolgozni :D Imádom!!!
Ui.: Gabi egy tündér, menjetek be hozzá személyesen a Púder Péntekre! (De csak akkor ha nem féltek, hogy úgy jártok mint én, aki az első találkozás óta már beszerzett két szivacsot, egy alapozó ecsetet, egy rúzst, és 4 csodalötyit :D) Örülök, hogy van egy magyar márka, amit ennyire imádhatok. :)