Hajnalkaa

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: < 18

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2022. július 4.

Egyetértek az előttem szólóval. Én már a másodikat használom belőle, és mindig is imádtam, ezért is vettem meg másodjára ugyanezt a terméket. Azt észrevettem, hogy valami változott az inciben, de nem néztem utána, hogy pontosan mi. Aztán a második termék első használatakor észrevettem, hogy rettenetesen pereg. Borzalmas volt. Az előző sosem csinált ilyet. Az előttem lévő vélemény miatt jöttem csak rá, hogy ebben már tényleg nincsen octocrylene. Elég szomorú, hogy egy összetevő hiánya miatt ennyire rosszá tud válni egy termék. Feltűnt még, hogy ha nem teszek semmit a fényvédő alá, akkor csak nagyon minimálisan pereg, de télen ez nehezen lesz tartható, amikor az inci szinte legelején alcohol denat. áll. De mindezekkel együtt is csak 5 csillagot vagyok képes adni, mert megannyi fényvédőt próbáltam már, és ez volt az egyetlen, amit nem gyűlöltem, hisz az előzőek mind vagy diszkógömb-effektust hagytak a fejemen, vagy rettentően irritálták a szemem és az orrom. Így minden kellemetlenség ellenére is ez a termék nálam a befutó.