hajnalkaeva

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2020. március 7.

Ajándékba kapok minden karácsonyra egy blockbustert , és ezáltal ezt a szempillaspirált. Igazából kb 5 éve használom ezen okból, mert ha már van nem veszek másikat. A színe miatt szerettem, szép mély fekete. Nem egy jolly joker , felvitt festéktől picit ragad a pillám, szépen szétválasztja a pillákat, de semmi különös, kicsit hosszít, kicsit dúsít,a színe viszont szép. Ha nem lenne a csomagban nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát. Lemosni könnyű :)

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2019. október 3.

Érdekes amiket írnak róla ,de kérlek engedjétek meg, hogy védjem én is! Sokáig nézegettem,vágytam rá,és nem csak az ára tartott vissza, hanem az is ,hogy sokan azt írják csak minden fölé jó, egyébként nem fog jönni a waó érzés.
Nos én túlzottan nem sminkelem magam hétköznap, ha pedig esküvő, ballágás, bál stb nagyobb eseményre megyek akkor sminkesre bízom magam, mert nem vagyok túl tehetséges. Végül megvettem a Doré árnyalatot ami a legsötétebbnek tűnt nekem. És nekem ezzel új fejezet kezdődött a hétköznapi "úgy sminkelem magam mintha nem is lennék sminkelve " rutinomban .
A termék feladata a bőrtónus javítás , és egy komolyabb sminkél biztosan teszi is dolgát, de ebben nincsen tapasztatom.
Én sima nagyfejű pirosító ecsettel viszem fel a teljesen natúr sminkeletlen arcomra. Nem élénk, nem rózsaszínes, nem sárgás, inkább apró selymesen fénylő, gyönyörű megfoghatatlan. (szempillaspriál, és egy gyöngyház fényű rúzs/ajakápoló amit még használok mellé )
Kb heti 3-4 alkalommal használom ezt és megvan a termék 1,5 éve, már jóval kisebbek a golyócskák de még fél évet simán kibírnak szerintem.

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék
2019. október 3.

Januárban vásároltam a készüléket. Gyakorlatilag csak a kefe részét használom azt viszont minden áldott nap,bár tudtam hogy elemes ,úgy vélem mégis a hátrányára válik (csökkenő energia miatt csökken a hatásfok is, lassan forog vagy nem is forog a kefe, aztán kikapcsolom és vissza ekkor jó lesz). Az epilátor nem igazán nyerte el a tetszésem. Gyenge is, és nem hozza azt a szintet amit elvártam volna,sajnos sok olyan szőrszál van, amit nem tud kihúzni (erősebb, de rövid szálak), és amiket elcsíp, azok közül jó néhányat csak eltép. Én 18.000 ft-ért vettem ,így azért ár érték arányt tekintve nem érte meg.

UPDATE. miután lejárt a garanciája , kb még 3 hetet bírt ki, pedig víz sosem érte direktben a kefét is levettem és úgy tisztítottam , nem egyben a készüléket. Csalódás az ára miatt de kicsit hiányzik :(