Hajni1980

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++
2018. július 5.

Amit ígér, ahhoz semmi köze. Momentán nem tudom felkenni. Színezett neogranormonhoz tudom hasonlítani. Mint ha lemeszeltek volna. Színe csak kétfele van. Kenni nem lehet, ahova feltetted, ott marad. Borzalom.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. május 6.

Tökéletes kombinált bőrre, szemkörnyéken alá kell hidratálni, mert tényleg brutálisan mattít.
A másik baja az ára, ezt egy magyar nő nem igazán tudja megengedni.
Találtam egy alternatívát, a La Roche Posay Anthelios nevű arcra való fényvédőjét, abból is sok pocsék van, azt kell keresni, amelyre az van ráírva, hogy anthi shine/anti brillance. Megvettem, egy doboz 50 ml, de kb. 5-6 ezer forintba kerül. Mattít ugyanígy, mint ez. Nem színezett, de nem is csillog tőle az ember feje, ha felkeni. A La Roche nem fizikai fényvédő, de ez utóbbit legalább meg tudom venni, és nincs benne alkohol, mint az Eucerin hasonlóan mattító fényvédőjébe.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2018. március 21.

Nekem a gyerekorvos ajánlotta. Mindenre jó címmel, fújjam a gyerek torkába fertőtlenítésre..., ja persze. A dobozon magyar szöveg nem volt, valami szlovák vagy egyéb címke volt ráragasztva. Az összetevő lista nem fedi egymást a dobozon és a címkén... Egyébként jó kis szer, mivel én nem tudtam mire használni, kövezzenek meg, tonikként fújom az arcra. A dobozon az van, hogy felbontás után 3 hónapig jó, az orvos meg azt mondta, a felbontás után 4 évig jó... És tényleg csukott szemmel fújom az arcomra, a szempillámon lévő first belefolyik a szemembe és tényleg nagyon csíp. Ettől függetlenül egy jó termék, csak nagyon drága.