Hajni1980

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. március 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid
2021. február 11.

A termék rózsaszín tubusban van, nem ilyen fehérben, mint a képen. Nem túl könnyű krém, de nem is nevezném nehéznek. Rózsaszín a krém színe, így nem meszel hófehérre. Nagyon csillog. Kellemes csúszós érzetet hagy az arcon, így télen nagyon jó viselet a hidegben. A felkenés után egy órával sikerült a szememet megvakarni és belement a szemembe, akkor csípet. Ez valamelyik fényvédő hibája.
Nagyon megörültem amikor megtaláltam a drogériában, mert végre egy tényleg 30-as fényvédős, hidratáló, amit csak leemelünk a polcról és nyáron is védelmet nyújt. Nem meszel hófehérre stb., nem kell patikába menni érte és még antioxidánsok is vannak benne. A csípés miatt levonok egy csillagot, illetve azért, mert nyáron nagyon sok a krém.

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++

Missha Pore Fection BB Cream SPF30 / PA++
2018. július 5.

Amit ígér, ahhoz semmi köze. Momentán nem tudom felkenni. Színezett neogranormonhoz tudom hasonlítani. Mint ha lemeszeltek volna. Színe csak kétfele van. Kenni nem lehet, ahova feltetted, ott marad. Borzalom.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. május 6.

Tökéletes kombinált bőrre, szemkörnyéken alá kell hidratálni, mert tényleg brutálisan mattít.
A másik baja az ára, ezt egy magyar nő nem igazán tudja megengedni.
Találtam egy alternatívát, a La Roche Posay Anthelios nevű arcra való fényvédőjét, abból is sok pocsék van, azt kell keresni, amelyre az van ráírva, hogy anthi shine/anti brillance. Megvettem, egy doboz 50 ml, de kb. 5-6 ezer forintba kerül. Mattít ugyanígy, mint ez. Nem színezett, de nem is csillog tőle az ember feje, ha felkeni. A La Roche nem fizikai fényvédő, de ez utóbbit legalább meg tudom venni, és nincs benne alkohol, mint az Eucerin hasonlóan mattító fényvédőjébe.