hajni927

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza
2014. július 12.

Fekete és barna színben van meg, szépen pigmentált, krémes, egész tartós (bár vízvonalra én még nem próbáltam). Egy problémám van vele, hogy amikor megvettem, még szépen kialakított hegye van, de amikor ez elkopik, már nem lehet olyan szép vékony vonalat húzni vele. Amúgy viszont nagyon rendben van, de azért a zöldes árnyalatot még megnézem magamnak. :) 5*

Essence Be Loud! Ajak Stick

Essence Be Loud! Ajak Stick
2014. július 12.

Nekem is a barackos szín van meg, akciósan vettem a Müllerben kb. 350 Ft még a télen. Akkoriban nem tetszett annyira, kevésnek éreztem a hidratáló hatását, félre is raktam. Május körül újra elővettem, azóta szinte mindennap használom. Én is csak ismételni tudom, szép természetes, egész tartós színt ad, kellemes az állaga. Ez egy tökéletes tavasz-nyári ajakkence. :)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)
2014. július 12.

Nem lettünk nagy barátok... Tisztítani tényleg nem tisztított rosszul, cserébe viszont nagyon csípte a bőrőmet, és hámlásig szárította az arcom érzékenyebb területeit, a szemkörnyékemet. Az itt olvasottak hatására kipróbáltam samponként is, annak nem úgy nem is volt olyan rossz. Örülök, hogy elhasználtam, újravenni biztos nem fogom. Összességében 2*. (Azért nem 3, mert én tényleg nem értem, hogy egy elvileg natúrkozmetikumba miért kell ilyen erős alkoholt pakolni.)