hajni959

Regisztráció dátuma: 2020. december 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. december 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. november 30.

Nekem bevált, de meg tudom érteni, hogy sokan miért nem szeretik. Valóban egy viszonylag vastag állagú krémről van szó, amit nem olyan könnyű eloszlatni, és hagy maga után egy vékony lilás-fehéres réteget, legalább is az első pár percben. Viszont egyáltalán nem szárítja vagy irritálja a bőrömet, a szemem környékére is tudom kenni, anélkül, hogy egész nap könnyeznék a felkenése után. Mivel elég világos, sápadt a bőröm, rajtam a lilás-fehéres szín nem feltűnő, illetve pár perc alatt el is tűnik. Nem marad utána csillogóan fényes az arcom, és sminkelni is szépen lehet rá.
Az állaga, illetve amiatt, mert csak 30 faktoros, nyáron nem használnám, de az őszi-téli időszakra szerintem megfelelő.
Ha lehetne, 4,5 csillagot adnék, amiért viszont mégis 5-öt kap az az, hogy ez az első olyan fényvédőm, amit szívesen kenek fel minden reggel.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. november 10.

Egyszerű kis hidratáló tonik, de a bőröm nagyon szereti. Kellemesen hidratál, kicsit nyugtatja is a bőrt. Csodát nem kell tőle várni, de ár-érték arányban szuper

Sun Ozon Kids Med SPF50

Sun Ozon Kids Med SPF50
2021. november 10.

Nem rossz, de nem is lett a kedvencem. Én arcra és testre is használom, nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Ami viszont nagyon zavar az a fehér, fényes réteg, amit maga után hagy. Ezt néha púderrel sem tudom teljesen eltüntetni, lemattítani. Viszont az összetevői szépek, könnyen beszerezhető és az ára is baráti. Elhasználom, de arcra keresni fogok egy másik fényvédőt.