Halfway

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém
2014. július 11.

Hosszú, göndör hajam van. Ráadásul festett is, vörös is, tehát száraz is. Eddig hajhabot használtam,ami be is vált jó ideig, aztán szárazabb lett a hajam már és meguntam a hajhabos kemény hatást.
Rengeteget próbálkoztam ezzel a krémmel, hogy mennyi is a tökéletes mennyiség, de kevés tényleg elég belőle ( én 2-3 pumpálást használok). Így tényleg szépen csillogó, göndör fürtökbe rendezi a hajat, de nem keményedik meg tőle. Hatása a következő hajmosásig tart.
Illata.. nekem túl édes, de kellemes.
Nagyon meg vagyok elégedve vele, tökéletes helyettesítője a hajhabnak.

Rival de Loop Beauty Balm

Rival de Loop Beauty Balm
2013. június 5.

Még télen vettem, amikor megjelent. 1 darab várt rám a polcon. Nagyon örültem neki, aztán jött otthon a fekete leves :D a színe nagyoooon sötét volt, a téli bőrszínemhez. Úgyhogy szegény a fiók mélyén végezte.
1 hónapja vettem újra elő és nagyon örülök, hogy megvettem akkor. A színe tökéletesen passzol, szépen idomul a bőrszínemhez. Egyáltalán nem látszik, hogy rajtam van, csak a szép, egységes bőr. Gyönyörű, nem is hiszek a szememnek reggelente, hogy milyen élettel teli bőrt varázsol. Fedését 10-es skálán úgy 4-5 -re tippelném, de nekem nincs durva fedésre szükségem. Púdert nem szoktam rakni rá, a végeredmény félmatt. Tökéletes!
Maximális 5, azaz 5* az újdonsült tökéletességnek.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. február 10.

Nagyon tetszik. Két módon lehet használni a leírás szerint, vagy hajmosás előtt a hajon hagyni és utána mosni, vagy hajmosás után a hajon hagyni és akkor már nem kell kiöblíteni.
Gondoltam kipróbálom, milyen ha mosás után teszem fel és nem öblítem ki. Attól féltem, hogy lelapult lesz a hajam..
És nem! Nagyon meglepődtem. Puha, csillogó és nagyon jó a tartása még a mosás utáni 3. napon is, ami nálam nagyon ritka, mert iszonyat száraz a hajam.
Igazi kis csodaszer :) Remélem csodaszer is marad.

Frissítés:
Az előző véleményemet december 25-én írtam. Azóta használom, hetente kétszer, minden hajmosás előtt 1-1.5 órát hagyom a hajamon,aztán rá a fürdősapi.
Ha jól számolom, akkor 1.5 hónapig tartott az első tégely, ami egyáltalán nem rossz, tekintve, hogy nagyon száraz, hátközépig érő göndör hajam van... :)
Ami kijelenthetem, hogy szebb, jobb a tartása és ápoltabb, mint valaha.
Tehát jár az 5* és természetesen újra megveszem.

2 MÁRKA