halmia89

Regisztráció dátuma: 2014. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Vichy Pureté Thermale Arctonik

Vichy Pureté Thermale Arctonik
2016. október 3.

Isteni az illata, gyengéd, nem szárít, nem húz, még nyugtatja is a bőrt valamelyest, és tényleg lehoz mindent, ami esetleg lemaradt volna tisztításkor. (Ez főleg akkor hasznos, ha egy tisztességes smink lemosása után van az ember.) Nem mondom, hogy varázsol, de arra, amire való, nagyon jó.

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk
2016. október 3.

Ahhoz képest, hogy azért vásároltam meg, mert mind a szokásos radírom, mind pedig az arclemosóm is fogyóban volt, és gondoltam, akkor már kipróbálom, iszonyúan kellemes meglepetés. Alapból nem annyira vészes a bőröm (ha a vízhiányt nem számoljuk), de azért néha nekem is meg kell küzdenem a kóbor pattanásokkal. Na, ő pont akkor érkezett, amikor az arcom épp hisztizett, és nem volt valami jó állapotban - és nem viccelek, az első használat után javított a helyzeten. Ráadásul, bár amúgy sem szeretek fürödni az arclemosóban, de ebből még a szokásosnál is kevesebbet kell használnom, valamiért nagyon kiadósra sikerült a formulája, úgyhogy sokáig fog boldogítani. Maszkként is próbáltam, nem okozott csalódást. (Mivel egyébként ez egy "agresszívabb" termék, így azt mondanám, hogy heti 3-szor érdemesebb használni, és a többi alkalommal valami gyengédebbel kiváltani, kivéve, ha mondjuk valakinek kimondottan problémás vagy aknés a bőre, mert erre találták ki.)

Pantene Color Protect & Shine Sampon

Pantene Color Protect & Shine Sampon
2016. október 3.

Eddig a piros, festett hajra való Schaumát használtam, de egyszercsak, pár hónapja beintett a hajam, és úgy döntött, hogy nem szereti többé, úgyhogy megnéztem, mit tud a Pantene. Először is, nem koptatja, hanem megtartja, de talán még élénkíti is a színt egy picikét, ami ugye nálam az elsőrendű szempont (ha egy samponnál látom, hogy "lehúzza" a hajszínemet, azonnal elköszönök tőle). Amikor először mostam vele, kifejezetten dúsította is a hajam - ami aztán elmaradt, de azóta is szépen tisztítja, fényes és egészséges tőle. És élénk, szerencsére.