haloittbarbi

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2018. december 13.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. A Carmex mellé (hangsúlyozom mellé, mivel a Carmexet le nem cserélném másra) vásároltam. A mentolossága nagyon is tetszik benne, viszont a hidratáló képessége körülbelül a nullához közelít. Túl kemény, ezért úgy érzem hiába kenem vele a számat alig képez rajta réteget.

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval
2018. január 7.

Az tény hogy már az első használat után látványosan látszik, azonban igen látványosan is kopik! Összehasonlítva pl. a Lavozon önbarnítós testápolójával, már másnap tiszta folt a kézfejem tőle. A szaga ténylegesen enyhébb mint a Lavozoné de a hatása messze alulmarad. Semmiképpen sem venném újra. Megjegyezném hogy az említett másik termék ára, ennek körülbelül a fele.

Lavozon Önbarnítós Testápoló

Lavozon Önbarnítós Testápoló
2018. január 2.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Már első alkalommal szép és egyenletes barnaságot lehet vele elérni. És tényleg látványos, mert megszokták dicsérni a színemet:)
A szaga tényleg nem túl jó, de ezt elnézem neki.

Fontos hogy mielőtt használnánk, előtte alaposan le kell radírozni a bőrünket! Aki ezt a lépést kihagyja, az ne csodálkozzon ha foltos lesz:) Illetve ha valakinek vannak szárazabb részei a testén (könyökrész stb..) azt érdemes előtte bekenni hidratálóval és utána felvinni a barnítót.

UPDATE: Továbbra is Ő a favorit :) Annyi a plusz észrevételem hogy a kézfejemet egy kicsit szárítja, de az kézkrémmel orvosolható. Én arcra is használom és nálam ott a legtermészetesebb az eredmény, pattanást nem okozott sosem. 5*

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ