haluci

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette
2017. február 2.

A Holiday palettával ellentétben itt pont a két "csillámos" fényes árnyalattal nem vagyok megelégedve, nagyon szép színek, de korántsem olyan jól pigmentáltak, mint a matt társaik, inkább selyemfényűnek mondanám ezeket, használhatóak, de nem annyira tartósak.
A matt színek? Mint valami álom! Kicsit porzik egy-kettő, de összességében nagyon jól eldolgozhatók, nem maszálnak, és ahogy előttem írták, még a sötétek is tök jól kezelhetőek. Csoda sminkeket lehet velük készíteni és habár mindegyik egy barna-narancs árnyalat, nagyon de nagyon különböznek egymástól. Imádatáradat!

Kylie Cosmetics Kyshadow Holiday Palette

Kylie Cosmetics Kyshadow Holiday Palette
2017. február 2.

Csalódás...
Nagyon vártam ezt és The Bronze palettát, de ez egyszerűen sokkolt, hogy hogy lehet a hőn áhított Kylie Cosmetics-től egy ilyen béna palettám. Egy az, hogy nagyon drága, mert a kedves vámos bácsik és nénik ráhúztak még, szóval a fizetésem ilyen szépen kirepült az ablakon :)
Másik a színek pigmentálása, eloszlathatósága és tartóssága: a 2000ft-os Revolution palettám kenderbe veri!
Kezdjük az elején:
Sugar Cookie-teljesen nude szín, tökéletesen megegyezik az arcbőröm színével, szóval tök felesleges
Frosty- az a szép ezüstös szuperfényes fehérkés szín igazából full szürke, ha ráesik a fény fémes metálos (viszont tényleg nagyon fényes és pigmentált), a belső szemzugot lehetetlen vele highlightolni, mint azt ahogyan a legtöbb youtube guru teszi, pedig egyáltalán nincs világos bőröm!
Chestnut- ez az egyik szín amit tényleg szeretek. Szép mályvás szín, tökéletes a mélyítővonalba, bár nagyon porzik, de legalább jól eloszlatható
Mittens- csillámos burgundynak látszik, de igazából rozsdabarna. Nem rossz szín, nem annyira nagyon-nagyon pigmentált, ha nincs sok időm, csak ezt felkenem az egész szemhéjamra, kicsit eldolgozom, tus és kész
Winter- utálom. a leggyengébb mind közül, nagyon halovány, nem ilyen szép királykék, messziről sötétszürke kék és lila csillámokkal.
Nutcraker- hasonló a Mittens árnyalathoz, nem lehet felkenve megkülönböztetni őket, egyszer kipróbáltam, hogy egyik szememre ezt, másikra a rozsdabarnát kentem fel, és a húgom se, de még az egyik sminkőrült barátnőm sem tudta megmondani mi is a különbség. Pedig képen azért eléggé elüt a kettő egymástól.
Gingerbread- ezt is sokszor használom, ez tökéletesen olyan, mint a képen, talán kicsit sötétebb, fémesebb arany, olyan igazi karácsonyi szín
Evergreen- sokszor nem tudtam kamatoztatni, pedig a mélybarna szememhez tök jól passzolna, párszor használtam az alsó pilláimon, de ezsem az igazi. porzik, mint az összes matt árnyalat, nem lehet rendesen eloszlatni, szürkés színe van felkenve, nemszeretem szín
Silent Night- legnagyobb csalódás. Gyönyörű mélylila színre számítottam, felkenve abszolút a béna paletták fekete árnyalatait idézi, nagyon "patchy", szörnyen koszos hatást kelt a szememen.

Röviden totál pénzkidobás volt, annak örülök, hogy- a kéken kívül -a csillámos árnyalatok jól szuperáltak, bár a Frosty-t nem tudom használni, lehet másnak bejön, mert amúgy nagyon pigmentált ütős selymes metálos szín.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Medicated Tangerine

eos Smooth Sphere Lip Balm - Medicated Tangerine
2015. április 6.

A kedvenc ajakápolóm, pedig jópár van már, mivel cserepesre szokott száradni a szám, van, hogy fel is reped, meg amúgy is csipkedem. Szóval ez egy "gyógyszeres mandarin" ízű, iszonyú büdös volt az elején, tempera, festék szaga, viszont édeskés íze volt. De eos-ok közül ez használ a legjobbon, és mikor elfogyott, szinte sírtam utána, a 2. ajakápolóm, amit teljesen elhasználtam, általában amíg újak, folyamatosan kenem őket, de egy idő után meg szoktam unni. Na ezt nem tudtam megunni, már esküszöm a szaga is tetszett a végére, szóval ez a kedvencem az összes közül :)