hamamelis

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2022. október 16.

Beszívódik és egyenletesebbé teszi a bőrt. Emiatt számomra a legjobb testápoló, pedig vagy százat próbáltam életem során, de mind ragadt. Az állaga is szuper, könnyed kenőcs jellegű, én arckrémben is az ilyet szeretem.

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum

almost 1.618 1% Retinol Natural Monoserum
2022. október 16.

Az első retinol, ami bejött (a kb. hatból). Egyszerűen simább a bőröm reggelre, és ennek én örülök. Amikor ezt használom, csak egy egyszerű hidratálót kenek fölé.

Kallos Vegan Soul Dúsító Hajpakolás

Kallos Vegan Soul Dúsító Hajpakolás
2022. október 16.

Először örültem neki, mert nincs olyan förtelmes illata, mint a márka többi hajpakolásának. Kifésüléshez a legjobb, amit valaha használtam, ez külön öröm volt, mert három hosszú hajú kislányom van, akiknek én bontom a haját. Aztán elkezdett hullani a hajam durván, azt hittem, beteg vagyok, volt pár vizsgálat is, de nem. Aztán az egyik lányom közölte (mit sem sejtve az én hajhullós parámról), hogy hullik a haja, sokkal több marad a hajkeféjében. És akkor rájöttem, hogy ettől lehet. Minden egyéb termék, amit a hajunkra használtunk régi, bevált termék, ez volt csak más. Abbahagytuk a használatát. Megszűnt a hajhullás.
Ha lehetne mínusz pontot adnék.