hambi

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Krémtusfürdő Bio Kókuszolajjal

Alverde Krémtusfürdő Bio Kókuszolajjal
2019. szeptember 13.

Örülök, hogy rátaláltam egy szulfátmentes tusfürdőre. Pontosan ezért habzik gyengébben, ha érdekel valakit, mert szulfátmentes, nem a szivacs teszi.
Ha én magam rakhatnám össze az INCI-t, így néz ki 😀 és díjazom, hogy kevesebb benne a parfüm is 😉
Ezekért a tulajdonságaiért jó érzékeny bőrre. Veszek mindenkinek a családban!

A'PIEU Moist Creamy Concealer

A'PIEU Moist Creamy Concealer
2019. szeptember 2.

Krémes korrektort kerestem pl. mint a Fit me, de pigmentáltat mint a makeup revolution és INCI alapján ezt választottam, bár nemsok mindent sikerült olvasnom róla. Findation választotta ki a színem és nagyon bevált, mint minden, amit ott keresek. Tetszik az állaga, erős a fedése szerintem, nem szárad extra gyorsan, jó az ára és nagyon meglepett a csomagolása - mattos csavaros fekete teteje van az aplikátornak és erős vaskos a teste magának az üvegnek, úgyhogy semmi ócskaság, mint pl a Fit me-nél. Nincs baj az egyszerűbb csomagolásokkal, csak meglepett, hogy ennek nem olyan van ennyi pénzért.
A bőrhibákat is elfedi, nem csak a szemalatti karikákat. Nem sajnálom, hogy megvettem.

NIOD Low Viscosity Cleaning Ester

NIOD Low Viscosity Cleaning Ester
2019. szeptember 2.

Szerencse, hogy black friday-on vettem, mert amúgy csapkodnám a fejem a fajnak. Kóreai lemosók meg balzsamok után ez pénzkidobás. Még a sima szempillaspirált se tudja lemosni, csak ha külön rakok még vattakorongra. Az a réteg, amely marad utána a börön, undorító - bár annak kellene segítenie a többi hatóanyag beszívódását, de nem tudom elviselni az arcomon. A sima TO Squalane Cleanser sokkal jobban sikerült, bár azt meg dörzsölgetni kell, míg olajjá alakul. NIOD-nak talán ez a legkevésbé kedveltebb terméke, szerintem.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ