hambi

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2023. július 15.

Két éve használom folyamatosan, stylevanarol rendelem négyesével. DMben az ára 3szorosát is elkérik.
Akár 3x is újrakenhető napfolyamán, nem lesz kellemetlen az arcbőrön (kivéve ha sok a smink) de én csak szinezett hidratálóra szoktam kenni, akkor annak már édesmindegy.
Szinte vizes az állaga, de gyorsan beszívódik.
Nem hagy fehér réteget, mivel kémiai fényvédő. Max azért tűnhet fehérnek pár másodpercig, mert maga a krém is fehér ugye...
Semleges illatú. Ha büdös, lehet már öreg, de én ilyet még nem tapasztalhattam 😅 nálam elfogy annál sokkal hamarabb.
Remélem idővel egyre több ilyen minőségű fényvédő fog piacra kerülni, széles UV spektrumú védelemmel, modern UV szűrőkkel, amelyek biztonságosak lesznek mind gyerekek, terhesek számára is.

The Ordinary Sulphate 4% Cleanser for Body and Hair

The Ordinary Sulphate 4% Cleanser for Body and Hair
2022. augusztus 5.

Csak samponként használom, mert gyorsan elfogyna, de nagyon jól tisztítja a fejbőrt. Eléggé ritka az állaga, színtelen szagtalan, nem habzik extrém módon. Göndör hajamat sem szárítja. Már a második flakont használom.

The Ordinary Concealer

The Ordinary Concealer
2022. augusztus 2.

Annyira keveset kell rakni belőle, hogy hamarabb megöregszik, mint elfogyna. Nagyon jó a fedése. Egy pöttyöt teszek a szemzug alá és amíg megigazítom a szemöldököm és teszek arcpírt, hagyom száradni. Utána ecsettel vagy ujjal eldolgozom. Nem használok púdert, és amikor dél körül újra kenem a fényvédőt, még mindig ott van a korrektor. Ettől nekem nem kell drágább, pénzkidobás lenne.

4 ÖSSZETEVŐ