hambi

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Curlsmith Hydro Crème Soothing Mask

Curlsmith Hydro Crème Soothing Mask
2022. január 27.

Ez a hidratáló hajpakolás a legjobb, amivel eddig találkoztam. 2C-3A göndör hajam van és ez rakta helyre a melírozott, évekig nem helyesen ápolt hajamat. Nagyon kevés elég belőle, szétdolgozom a kezemben és utána viszem rá a már előtte samponnal megmosott hajra. 15-20 perc és mosom le, majd folytatom a rutint.
Ha olvassa ezt egy curly girl, hidd el, megéri az árát. Több mint fél évet is kitart nekem, pedig minden mosásnál használom (heti 2x).

Balea Bőrhidratáló Koncentrátum 7 db Kapszula

Balea Bőrhidratáló Koncentrátum 7 db Kapszula
2021. december 9.

Télen szerettem volna valami plusz hidratálót estére és megláttam ezt a DM polcon. Direkt szilikonosat kerestem, igazából valami hasonlót mint a NIOD Hydration Vaccine-ja. Tetszik az állaga, illata, bár nem bánnám, ha nem lenne benne parfüm. Elötte kenek nedves bőrre olajat, utána megy a kapszula tartalma és végül teszek az egészre egy kis TO NMF krémet, így minden beszívódik szépen. Szívesen megvenném egy tégelyes kiszerelésben vagy bármi gazdaságosabban, mint ezek a kapszulák - ezért a 4 csillag.

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2020. október 29.

DM-ben sikerült barátnőmnek lecsapni rá, a Topaz árnyalatot vette meg nekem. A színe szerintem egy az egyben a Fenty Gloss Bomb színe, az illata már annyira nem hasonlít, kávés vaníliás nekem. Nem ragacsos. Fentyvel összehasonlítva még annyi talán, hogy ez ritkább állagú.
A kivitelezése szép, masszív. Aki szereti a szájfényeket, annak ajánlom.

4 ÖSSZETEVŐ

Prunella Vulgaris Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott