Hanamizuki

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2020. március 2.

A Studio Fix Fluid-ban megtaláltam a számomra tökéletes alapozót, de valahogy amikor már harmadjára mentem érte vissza az üzletbe, megszólalt a kisördög a fejemben, aki folyton azzal piszkál, hogy kell valami új, hogy ki kéne próbálni valamelyik másikat. A sminkes csajszi ezt ajánlotta, ki is választottuk a megfelelő színt. Akkor még nem vettem meg, gondolkodóba estem, mert hát valljuk be, nem olcsó. Aztán ahogy gondolkodtam, találtam itt KM-en egy egész baráti ajánlatot, a szín is ugyanaz, gondoltam, akkor adjunk neki egy esélyt. Nem azt mondom, hogy rossz, de nekem a Studio Fix-hez nem ér fel. Fedése kevesebb, igaz nincs bőrhibám, de valahogy mégis szebb képet kaptam a másikkal. Relatíve sok is kell belőle. Összességében nem rossz, de nem az igazi. Ha elfogy visszatérek a másikhoz.

Prada Candy Night EDP

Prada Candy Night EDP
2020. február 25.

Szerelemnek indult ez is, de hamar leáldozott. Amikor beszereztem, akkor nagyon finom púderes illattá vált rajtam, amit nagyon szerettem, ezért is vettem belőle egy üveges maradékot. Nekem semmi csoki, semmi ilyesmi nem volt benne, hanem finom púder. Aztán valami történt, kémia, hormonok, fene tudja, de egy ideje már csak az írisz dominál rajtam, az is valami baromi szúrósan. Semmi púder, semmi más, csak a szúrós írisz, na az meg nagyon nem gyere be. Olyan érdekes ez, hogyan váltakoznak rajtunk az illatok, ami az elején mennyi csoda, az egy idő után ocsmány döggé tud változni. Rajtam legalábbis. Igazából pont elfogyóban van, szóval rajtam nem marad, de sajnálom, hogy ilyen véget ért a kapcsolatunk. Valahol olvastam, hogy olyan illata van, mint a túró rudinak. A sós karamell után azt se bántam volna, ha túró rudi illatú leszek, de íriszt köszönöm, de többet nem. Candyhez képest elég tartós, mondjuk szerintem egyáltalán nem illik be a Candy vonalba, vakon nem mondanám meg, hogy ennek az illatcsaládnak a tagja.

Viktor&Rolf Bonbon

Viktor&Rolf Bonbon
2020. február 3.

Név alapján valami sokkal gourmandabbra számítottam. Nekem ez nem az az ehető kategória, nem is nagyon érzem karamellesnek, se sütisnek, inkább amolyan tisztaságillat ez. Olyan senkit nem bánt kategória. Tartóssága pár óra, szilázsa sem nagy. Kicsit csalódott vagyok. Szerencsére csak egy fújóst vettem, mert annyira hittem benne, de nem erre számítottam. Így legalább megúszok egy nagyobb kiadást. Mondjuk ezt pénztárcám lájkolja. :D