Hanamizuki

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2020. augusztus 10.

Sikerült szert tenni egy mini változatra és a történetnek itt vége is, mert az biztos, hogy nagyobbra nem is ruháznék be. Nagy elvárásaim voltak magával a márkával szemben, de sajnos egy átlag drogériás minőségű spirált kaptam, high-end árban. A mini terméknek tényleg borzasztóan nagy a keféje, de ezt még elnézem neki. Átlagos, hétköznapi pillákat lehet vele festeni, nekem napközben kicsit maszatolódik is. Egyetlen előnye, hogy 3 rétegben sem csomósodik nagyon és nem csinál póklábakat. Több pozitívumot sajnos nem tudok felhozni, pedig annyira szerettem volna szeretni.

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2020. augusztus 10.
(!)

Tesztelésre kaptam én is. Alapból ilyen fújós deókat csak edzéshez használok, pluszban a kenős deóm fölé. Összességében nem rossz termék, tetszik az illata és meglepően jól funkcionál. Ami kicsit zavar, hogy hagy maga után egy fura réteget, amit nehéz lemosni. Plusz pont az alumíniumsó és alkoholmentességért. Ára is teljesen korrekt.

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2020. március 2.

A Studio Fix Fluid-ban megtaláltam a számomra tökéletes alapozót, de valahogy amikor már harmadjára mentem érte vissza az üzletbe, megszólalt a kisördög a fejemben, aki folyton azzal piszkál, hogy kell valami új, hogy ki kéne próbálni valamelyik másikat. A sminkes csajszi ezt ajánlotta, ki is választottuk a megfelelő színt. Akkor még nem vettem meg, gondolkodóba estem, mert hát valljuk be, nem olcsó. Aztán ahogy gondolkodtam, találtam itt KM-en egy egész baráti ajánlatot, a szín is ugyanaz, gondoltam, akkor adjunk neki egy esélyt. Nem azt mondom, hogy rossz, de nekem a Studio Fix-hez nem ér fel. Fedése kevesebb, igaz nincs bőrhibám, de valahogy mégis szebb képet kaptam a másikkal. Relatíve sok is kell belőle. Összességében nem rossz, de nem az igazi. Ha elfogy visszatérek a másikhoz.