Hanamizuki

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Victoria's Secret Intense

Victoria's Secret Intense
2019. november 19.

Vakon vettem belőle egy kis üveges maradékot és ahhh...nagyon tetszik. Olyan "éreztem már ezt az illatot valahol, de hol" érzésem volt végig, aztán rájöttem, hogy rajtam a Black opium sokkal finomabb verziója. Azt nem igazán kedvelem, szóval azért nem teljesen olyan, csak emlékeztet rá. Igazából a felsorolt illatjegyek közül én egyet sem érzek ki, se kókusz se szilva, de úgy összességében nagyon bejön. Olyan kis dögös illat. Tartóssága is rendben van. El kell kezdenem utánpótlásért vadászni, mert nem sok van már az üvegcsében. Ja igen, az üvege nem egy nagy was ist das, de hát sorry not sorry, majd nem ez lesz a parfümös polcom éke.

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2019. október 16.

Ennyi pozitív vélemény mellett alig merem leírni a sajátomat, kezdek aggódni, hogy velem van a baj. Szóval Bambi engem is megvett kilóra, pacsi a marketingeseknek. Ha még a csomagolásán is lenne valami Bambi sziluett, na akkor aztán az lett volna cukiság non plus ultrája, rögtön kettőt vettem volna. Viccet félretéve a sok pozitív vélemény miatt én is megverekedtem egyért a Glamour napok alatt. Nem mondom, hogy csalódás, de nekem csak hozza az elvárt minimumot. Szerencsére nem vesz fel sok festéket a kefe, a Lash Paradisenál például megőrültem a kiló festéktől. Lehet vele szép pillákat festeni, de semmi extra, pontosan annyit tud, mint bármelyik más L'oreál spirál. Kivéve, hogy van egy cukiság faktor mögötte, amivel máris megvettek. Vagyis én vettem meg.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. október 9.

Update: Sajnos egyre negatívabb a tapasztalatom vele. Még mindig irdatlan sok festéket vesz fel a kefe, orrán-száján jön a tubusnak, sűrűsödik is szerintem, szóval gyönyörű póklábakat tudok magamnak készíteni vele. Kár, hogy nem ez lenne a célom. Nekem egyre nagyobb csalódás.

Notinon potom pénzért lehetett nem rég megvenni és mivel nagy a felhajtás körülötte gondoltam adok neki egy esélyt. Alapból nem lenne rossz, de borzasztó sok festéket vesz fel a kefe amit alig tudok a tubusba vissza applikálni, sőt, rendszerint amikor rátekerem a nyakánál kijön egy csomó festék, szóval még az atyaúristen is festékes lesz. Na ha ettől eltekintek, akkor ha ügyes vagyok relatíve szép pillákat lehet vele festeni, erős, fekete a színe, dúsít is és hosszabbít is. Ha nem vagyok ügyes, akkor pedig csúnya csomós póklábakat kapok. Lehet ha ürül majd a tubus jobb lesz, egyelőre erős közepes, teljes áron tuti nem venném meg, ennyiért egynek elmegy.