Handy9404

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2017. augusztus 11.

Elég jó kis készítmény véleményem szerint. Persze, nem tünteti el 100%-ban a karikáimat, de ezt nem is vártam el tőle. Ahhoz képest hogy majdnem az arcom 1/3-a egy sötét lila folt a szemem alatt, elég szépen javítja a helyzetet. Ez a kence után a korrektorral már elég jól el tudom rejteni, hogy napokig nem aludtam. Mindenképp újravevős a számomra :)

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2017. augusztus 9.

Olvasgatom a remek véleményeket a termékről, de nem értem. Lehet az általam vásárolt 887-es Blackest Berryvel van csak gond. Már a felkenéskor nem marad a helyén. Mintha egy zsírkrétával próbálnám befesteni a számat. Imádom a rúzsokat, rengeteg félém van és mind intenzíven fogy, csak ez nem. Persze fogyott még 2 percenként újra és újra fel kellett kennem, mert egyszerűen eltűnt vagy bedarabosodott az ajkaim barázdáiba - hozzáteszem nem ettem-nem ittam, csak beszéltem ... Még csak nem is artikulálok durván :D
Na mindegy, számomra ez brutális pénzkidobás volt. Ráadásul majd 3000 Ft volt a dm-ben ez az árnyalat.

Babé Stop AKN Bőregyensúlyt Helyreállító Hidratáló Krém

Babé Stop AKN Bőregyensúlyt Helyreállító Hidratáló Krém
2017. március 8.

Fú... én nem is tudom mit mondjak... Alapvetően mindig a pattanás volt a gond, valahogy sosem marad tiszta az arcom legalább egy hétre, hiába igyekszem... Aztán kaptam egy ilyet a barátnőmtől, mivel már annyit nyafogtam, és ez "fú de jó lesz, segít, oje". Aztán használtam 4-5 napig, és azt vettem észre, hogy az átlagos 2-3 pattanásom helyett, az arcom tele lett bőr alatti, de mégis vörösen világító ragyákkal. Nagyjából most olyan az arcom mint egy varangyos békának. Ilyen problémám még soha nem volt. Szóval nem tudok másra tippelni, mint erre a krémre. 2 napja hagytam abba a használatát, azóta elkezdtek leapadni a dudorok, de még mindig szörnyű. Lehet valamiféle allergiás reakciót váltott ki belőlem, bár a hatóanyagokat külön-külön tekintve még nem okoztak problémát más termékekben. Sajnos így jártam, nem tudok semmi jót gondolni a termékről :/