hangi

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2020. szeptember 7.

Update - 2020 Szeptember - egy darabig nem használtam, és amikor visszatértem hozzá, észrevettem, hogy egy picit könnyezik tőle a szemem, és mintha bedugulna az orrom(?!) egyre kevésbé tetszik :( -1csillag

Már jó ideje használom, bár nem minden este és még mindig nem tudom, mit gondoljak. Alapvetően jó, picit kipihentebb az arcom reggelre tőle, de a mennyiséget nagyon nehéz eltalálni a nem történik semmi és a befáradt olajszagú arccal ébredés között. Ami kicsit becsapós benne, hogy tulajdonképpen ez olíva + jojoba olajba kevert levendula, meglepően kevesebb levendula van benne, mint elsőre gondolnánk.

Kallos Botaniq Revitalizing Pre-Shampoo Oil

Kallos Botaniq Revitalizing Pre-Shampoo Oil
2020. július 30.

Rendszeresen használok kókusz olajat a hajvégeimre hajmosás előtt. Valamiért nekem meggyőzőbb előtte az olaj, mint hajmosás után a balzsam állagú pakolások, a legtöbben alkohol is van, azt meg nem jó sokáig rajta hagyni a hajon. Egy kínai boltban találtam rá erre az olajra. Az illata nagyon bájos, virágos, tavasz érzet. Óvatosan kell bánni a fejbőrre felkent mennyiséggel, mert onnan le tud mászni, de a haj többi része sokat felvesz. Én fél- egy óráig is fent szoktam hagyni, ha van időm. Homlok körül pár használat után több babahaj tűnt fel, a hajvégeket puhítja. Vannak benne ragaszkodó olajok is, ezért tényleg kétszer kell mosni, alaposan - ha nem mosom le teljesen, fénytelen, nehéz lesz a hajam, de megéri. Szeretem, amit a hajammal csinál, ennek hatására próbáltam ki más Kallos termékeket is.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. július 29.

Jól habzik, tiszta érzetet ad, nem szárít, sokáig elég. Engem gumicukorra emlékeztet az illata, de szeretem :) Lemosó tej után használom, így nem tudom a sminket mennyire szedi le, de a szemem nem csípi. Jól zárható a pumpája utazáshoz!