hanita

Regisztráció dátuma: 2016. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel
2019. május 3.

Egy probacsomag reszekent erkezett hozzam, mert nagyon tetszik a DE mixelhetosege es a jatekos kiszerelese. Ezt a kremet a marula olajjal es C vitaminos szerummal keverve kezdtem el hasznalni. Emellett a mini szemranckremet is bedobtam a rutinomba, hogy csak ezeket hasznaljam egy ideig.
Lagy zseles krem, a tobbi markatermekkel konnyen keverheto, hamar beszivodo csoda ez, ami tokeletesnek igerkezett a melegebb honapokra.
DE a hasznalata utan valami nagyon irritalta a szemem. Annyira, hogy le kellett mosni, mert egyfolytaban konnyeztem es egett a szemem fel oraval a kremezes utan is. Napokig cserelgettem, kiserleteztem vajon melyik termek okozza a problemat, es amikor a szemranckremet kihagytam, es csak ezt kentem fel onmagaban az arcomra egyertelmuve valt, hogy ezt a kremet nem fogom tovabb hasznalni.
Nagyon erzekeny szemeim vannak, hasznaltam mar minden arkategoriabol kremet, es a legtobb olcsobb marka arckreme is tokeletesen teszi a dolgat. Csalodott vagyok, mert ez egy draga hidratalo krem, ami nem egy hatoanyag bomba, de ezt a munkat sem tudja maradektalanul teljesitani.

Comme des Garcons Concrete

Comme des Garcons Concrete
2019. április 16.

Negy Come des Garcons illatot magunkenak tudva kivancsisagbol megszagoltam ezt egy madridi parfumeriaban, hisz addig en is csak webes feluleten talalkoztam ezzel a megjelenessel.
A Concrete nagyon jatekos, edeskes illat, meroben kulonbozik az eddigi CdG parfumoktol. A szantalt teljesen megszeliditette es atformalta a hozzaadott edes ragogumi/colaszeru komponens, es engem, szantal gyulolot megvett kilora ez az addiktiv szaglasznivalo parfum. Nincs itt a kifinomult orroknak semmi elemeznivalo, ez egy egyszeru, szeretheto illat. Tartossaga meglepoen jo, 6-8 ora mulva is erezheto a boromom, pedig rolam minden illat elillan nehany ora alatt. Ruhaim megorzik masfel-ket napig az illatot.
Szeretem a niche illatokat, de ez a maga vegtelen egyszerusegevel varazsolt el. Szeretem. Kenyelmes, meleg illat.

Catrice Lip Treatment

Catrice Lip Treatment
2019. április 10.

Kellemes meglepetes a Catrice szajapolasi vonalarol, ugyanis az eddig altalam probalt termekek szot sem erdemeltek. A Nuxe tegelyes szajapolojahoz tudom hasonlitani, nagyjabol ugyanazt nyujtja, csak ennek enyhen citromos ize van. Matt, rancokba simulo, apolo, jol adagolhato vax-szeruseg, amit joejt puszi utan kenek fel es reggel pihe-puha ajkakkal ebredek. A tokeletes teli tars. Viszont ez nem egy olcso szajkence, mivel csupan 7 gramm van benne. A Nuxe ennek arban es mennyisegben is a duplaja, tehat nagyjabol egy arban vannak.