hanita

Regisztráció dátuma: 2016. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2019. augusztus 15.

Nagyon jo a koncepcio, de nalam nem mukodik. Tulzottan illatositott, zseleszeru krem, amit nem szeretett a borom. Ragacsos, filmszeru reteget hagyott maga utan, es nem hidratalt. A harmadik helyen allo alkoholra gyanakszom, ami hamar elillan - ezaltal hut. Masnak ez talan egy forro napot lezaro esti zuhany utani feludulest nyujt, am szamomra haszontalan termek. Nehany hasznalat utan a kukaban vegezte, pedig az egyik kedvenc testapolomat is a TBS-nel talaltam meg.

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Gel
2019. május 3.

Egy probacsomag reszekent erkezett hozzam, mert nagyon tetszik a DE mixelhetosege es a jatekos kiszerelese. Ezt a kremet a marula olajjal es C vitaminos szerummal keverve kezdtem el hasznalni. Emellett a mini szemranckremet is bedobtam a rutinomba, hogy csak ezeket hasznaljam egy ideig.
Lagy zseles krem, a tobbi markatermekkel konnyen keverheto, hamar beszivodo csoda ez, ami tokeletesnek igerkezett a melegebb honapokra.
DE a hasznalata utan valami nagyon irritalta a szemem. Annyira, hogy le kellett mosni, mert egyfolytaban konnyeztem es egett a szemem fel oraval a kremezes utan is. Napokig cserelgettem, kiserleteztem vajon melyik termek okozza a problemat, es amikor a szemranckremet kihagytam, es csak ezt kentem fel onmagaban az arcomra egyertelmuve valt, hogy ezt a kremet nem fogom tovabb hasznalni.
Nagyon erzekeny szemeim vannak, hasznaltam mar minden arkategoriabol kremet, es a legtobb olcsobb marka arckreme is tokeletesen teszi a dolgat. Csalodott vagyok, mert ez egy draga hidratalo krem, ami nem egy hatoanyag bomba, de ezt a munkat sem tudja maradektalanul teljesitani.

Comme des Garcons Concrete

Comme des Garcons Concrete
2019. április 16.

Negy Come des Garcons illatot magunkenak tudva kivancsisagbol megszagoltam ezt egy madridi parfumeriaban, hisz addig en is csak webes feluleten talalkoztam ezzel a megjelenessel.
A Concrete nagyon jatekos, edeskes illat, meroben kulonbozik az eddigi CdG parfumoktol. A szantalt teljesen megszeliditette es atformalta a hozzaadott edes ragogumi/colaszeru komponens, es engem, szantal gyulolot megvett kilora ez az addiktiv szaglasznivalo parfum. Nincs itt a kifinomult orroknak semmi elemeznivalo, ez egy egyszeru, szeretheto illat. Tartossaga meglepoen jo, 6-8 ora mulva is erezheto a boromom, pedig rolam minden illat elillan nehany ora alatt. Ruhaim megorzik masfel-ket napig az illatot.
Szeretem a niche illatokat, de ez a maga vegtelen egyszerusegevel varazsolt el. Szeretem. Kenyelmes, meleg illat.