hanna

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser

Alverde Pure Beauty Mizellen-Reinigungswasser
2020. január 15.

Ú, ilyen rossz terméket már régen használtam, nagyon nagyon csípi a szemem, viszont a sminket is nehezen viszi le, eddig is kerültem az Alverde termékeket, de ez mindent alulmúl. Senki ne vegye meg.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2019. március 17.

Az enyémre rá van írva, hogy 3 mag olajával és új, intenzív tápláló hajpakolás, nagyon száraz hajra.

Ez isteni, olyan nagyon puha, jól kifésülhető és szép lesz tőle a hatalmas nagyon gündör sörényem, hogy el se hiszem. Véletlenül vettem le a polcról, nem gondoltam, hogy ilyen jó. Utána napokig szép és puha a hajam. Abszolút ajánlom!!

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. március 10.

Az Unlimited szempillaspirálom becsomósodott, szerettem volna egy új spirált, láttam a reklámját :), néztem, hogy milyen jó ára van, és hopp meg is vettem.
Imádom a hosszú drámai pillákat, ami hihetlen, hogy akárhányszor húzom át vele a pilláimat, nem tapasztja össze őket. Nagyon érzékeny a szemem, nem bántja, ha hidegbe vagy melegbe megyek, rögtön könnyezek, nem áll a szemem alatt a fekete festék. A szemöldökömet is átkenem vele, az se mozdul.
Összegezve semmit nem vártam tőle, és hihetetlenül pozitívan csalódtam. Csoda pillákat csinál a jól kialakított keféje miatt nagyon baráti áron. Must have!