hanna

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2019. március 17.

Az enyémre rá van írva, hogy 3 mag olajával és új, intenzív tápláló hajpakolás, nagyon száraz hajra.

Ez isteni, olyan nagyon puha, jól kifésülhető és szép lesz tőle a hatalmas nagyon gündör sörényem, hogy el se hiszem. Véletlenül vettem le a polcról, nem gondoltam, hogy ilyen jó. Utána napokig szép és puha a hajam. Abszolút ajánlom!!

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. március 10.

Az Unlimited szempillaspirálom becsomósodott, szerettem volna egy új spirált, láttam a reklámját :), néztem, hogy milyen jó ára van, és hopp meg is vettem.
Imádom a hosszú drámai pillákat, ami hihetlen, hogy akárhányszor húzom át vele a pilláimat, nem tapasztja össze őket. Nagyon érzékeny a szemem, nem bántja, ha hidegbe vagy melegbe megyek, rögtön könnyezek, nem áll a szemem alatt a fekete festék. A szemöldökömet is átkenem vele, az se mozdul.
Összegezve semmit nem vártam tőle, és hihetetlenül pozitívan csalódtam. Csoda pillákat csinál a jól kialakított keféje miatt nagyon baráti áron. Must have!

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás

Kjmn Fekete Áfonya Revitalizáló Hajpakolás
2018. november 19.

Nekem bevált, a hatalmas nagyon göndör száraz hajam finom tapintású és fényes lesz tőle, és a nagy kiszerelés is isteni, végre nem csak pár alkalomra elég a hajpakolás. Olcsó, viszont jó,