Hanna27

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2020. február 3.

Két árnyalatban vásároltam meg, 015 és 055. Halvány rózsaszín, ami egy natúr smink készítéséhez tökéletes, természetes szép pírt ad, valamint kicsit sötétebb lilás árnyalatot, mert sok lila rúzsom van, amihez jobban mutat.
Szeretem, mert nagyon könnyű használni, hajlamos vagyok túlzásokba esni a mennyiséget illetően, de ezt a pirosítót nagyon könnyű korrigálni, pedig
nagyon jól pigmentált. Tartóssága is az árához képest jó, 5-6 órán keresztül szépen tart.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2020. február 3.

Eddigi Mac termékeimnél mindig azt éreztem, hogy ár-érték arányban jó befektetés számomra, mert sokáig elállnak és kiemelt minőséget kapok.
Ennél a terméknél sajnos nem ezt tapasztaltam, pedig nagyon akartam szeretni.
Én primerként használtam, kaptam egy minimális kellemes sejtelmes fényt, de ez nálam elég hamar eltűnt, pedig nem zsíros a bőröm.
Szerintem az is a baj, hogy a hatalmas hájp miatt, nagyobb durranást vártam, ahhoz képest pedig csalódás.
Az ára utazóméretben nem olyan vészes (bár úgyse újravevős) ,amire természetesen akkor jöttem rá, amikor megvettem a normál kiszerelést.
Az illata engem nem zavar egész kellemes, kicsit Jar mosogatószer egyik illatára emlékeztet :D

Sanatopic Prémium Arckrém

Sanatopic Prémium Arckrém
2020. január 31.

Maximálisan elégedett vagyok, esti hidratálókrémként használom jelenleg télen, reggelre szépen beszívódik és nagyon puha intenzív a hatása, reggel egy nagyon könnyű fényvédős hidratáló elég is mellette ezeken a fagyos téli napokon.
Ára is szuper!
Egy gondom van vele, hogy nagyon nehezen tudtam beszerezni, 7.patikában találtam rá, lehet csak azért, mert új termék.