Hanna83

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2020. október 12.
(!)

Tesztelésre kaptam, a hozzá tartozó balzsammal együtt használom. Nekem nagyon bevált, szeretem használni. Hosszú és sok hajam van, de ez a sampon abszolút megbirkózik a feladattal. Már hajmosás közben érzem, hogy teljesen át tudom az ujjaimal fésülni a hajamat, semmilyen gubanc nincs benne. Nagyon finom illata van - olyan "most jöttem a fodrásztól típus"-, valamint selymes/krémes habja, amit könnyű kiöblíteni. Egyáltalán nem szárítja a fejbőrömet, nem okozott irritációt, sem korpásodást. A balzsammal együtt használva nekem nagyon szépen táplálja, simítja a hajamat, és aminek külön örülök, hogy nem nehezíti el közben a hajat. Azt vettem észre, hogy amióta ezt a sampont használom, azóta kevesebbszer kell hajat mosnom, mert tovább marad szép, friss, fényes a hajam. Nagy kiszerelésű, tehát sokáig elég lesz, ár-érték arányban ez egy nagyon jó termék.

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist
2019. március 1.

Régóta használom, először tetszett, szívesen fújtam az arcomra reggel-este. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy iszonyatosan száraz az arcbőröm, és több helyen fájó, viszkető, vöröses foltok jelentek meg. Amikor ezt ráfújtam iszonyatosan égő, viszkető érzés lépett fel az arcomon. Biztos, hogy ez okozta az irritációt, mert amint abbahagytam a használatát a vöröses foltok és a viszketes is elmúltak. Mondanom se kell, hogy nem vagyok elragadtatva a helyzettől. Ennyi pénzért ne okozzon már ilyen problémát egy termék!!..Egy nagy NEM a részemről.

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2018. augusztus 28.
(!)

Terméktesztelésre kaptam. Nagyon finom, kellemes, egyáltalán nem tolakodó illata van. Az állaga könnyed, olyan "joghurtos". Könnyen el lehet dolgozni a bőrön, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál, pihe-puha lesz a bőröm tőle. A csomagolása viszont - ellentétben a testradíréval - nem tetszik, kimondottan zavar, hogy állandóan bele kell nyúlni. Pumpás adagolóval sokkal jobb lenne. Összességében jó termék, csak a csomagolása lehetne praktikusabb.