hanna8806

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2016. augusztus 23.

Kb másfél-2 hónapja szedem, napi egyet. Eleinte ki kellett tapasztalnom, hogy tudom úgy bevenni, hogy ne legyen hányingerem, tehát éhgyomorra semmiképp. Alapból nincs rossz minőségű hajam, igyekszem vigyázni is rá, de azért havonta pársor vasalom, és évente 3-4 alkalommal szőke melírt is teszek bele. Miután már szedtem 2 hete,feltűnt, hogy sokkal erősebb és fényeseb lett, sőt az alapból seszínű hajam színe is szebb lett, most inkább hamvas sötétszőkének mondanám, szerintem mélyebbre is fogom növeszteni a bayalge-om :) Aztán jött a nagy ötlet hogy a mellig érő hajam levágatom egy cuki long bobra, és teljesen el voltam ájulva, hogy milyen puha, és dús, egészséges. A lob ugyan nem tartott sokáig, mert egy hónap alatt nő most a hajam 3 cm-t, simán lesz így hosszú hajam megint :) Ami ezenkívül a legszembetűnőbb: simán elvagyok heti 1 hajmosással, (azért ehhez kell egyszer szárazsampon) sokkal jobb a tartása és nem zsírosodik, ez nagyot dobott az életminőségemen, eddig max 3 napig bírta.1-1 pattanásom eddig is volt, nem rosszabbodott, a körmöm talán már nem annyira siralmas, étvágyat ugyan csinál, de pár nap alatt hozzá lehet szokni, figyelni kell, hogy ne zabáljak, de ha reggeli után veszem be nem vészes.
Más vitamint még nem nagyon szedtem ilyen kitartóan, de ez igazán bevált, olcsó is, barátok lettünk :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2016. június 27.

Vicces, hogy engem legjobban a színe fogott meg. Természetes szőke hajam van és kék szemem, a bőröm télen hófehér, de nyáron már a melegtől is barnulok, indokolatlan mértékben, pedig fényvédőzök tisztességesen, de egy hét napsütéses idő után már nagyon sötét lesz az arcbőröm is,és nagyon nehéz megfelelő színű alapozót, bb krémet találnom, mert igazából nem kreol a bőröm, és minden sötétebb termék furán mutat. Na de ez a cucc! Lehet, hogy tényleg van benne sárgás árnyalat, de rajtam tökéletes, lehet, hogy ezért, nem tudom. Az állaga kb a sima bb és az olajmentes között van, kellemes viselet, kb észre se veszem hogy rajtam van. Sajnos nem a legtartósabb, de pattanásokat nem okozott, sőt talán mintha az a pár is gyorsabban gyógyulna ami néha előbújik.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. május 16.

Én más más fésűt nem is használok, gyors, alapos és kíméletes. Nem fáj, és szerintem a hajam is kevésbé törik.