hanna9606

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2018. október 19.

Új kedvenc lett ez az új textúra. A Brave satin textúrájú rúzsért ugrottam be az üzletbe és az eladó lány hívta fel a figyelmemet erre az új termékcsaládra. Milyen jól tette! Szerelem első látásra (vagy talán viselésre). Mindent imádok benne. A színét, az illatát, az ízét, az új csomagolást. Nekem a Mull it over árnyalat jött be a legjobban, de biztosan venni fogok még más színekben is. Nem szárítja az ajkakat, nem emeli ki a száraz részeket és nagyon kényelmes viselni.

Jacomo It's Me for Her EDP

Jacomo It's Me for Her EDP
2018. szeptember 11.

I-M-Á-D-O-M. Anyukám ajándékozta nekem, mert ő már nem használta. Már rajta is nagyon tetszett, de az, hogy magamon érzem egész nap, valami csoda.
Szuper nőies, kicsit édeskés illata van, de én ezt szeretem. Rajtam nagyon tartós, a hajamra is szokott menni egy pici, mikor befújom magam és még egy nap múlva is érzem rajta az illatot.

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara
2018. szeptember 11.

Eddig a PUPA VAMP! Extreme szempillaspirált használtam, amit nagyon szerettem. Majd kb. egy hónapja jött az e-mail az új termékről, amire azonnal le is csaptam. Nem bántam meg. Sok festéket vesz fel, le kell húzni a felesleget, de ez látszik is a kefén, nem nagy meglepetés. Ami viszont az, hogy hatalmas, dús pillákat csinál. A keféjét imádom, nagyon egyszerű használni, minden kis pillát elér. A végeredmény pedig valami isteni. A VAMP! Extreme-nél sokkal dúsabb pillákat varázsol, pedig már az is elég jól dolgozott. SZERELEM. Mindenkinek csak ajánlani tudom.