Hannibal

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2019. november 15.

Régebben használtam 1 évig. Eleinte nagyon szerettem,utána kiderült hogy annyi fogkövem lett egy év alatt,hogy vagy fél órát szedték,holott 5-10 perc szokott lenni. Vissza is tértem a médium sörtésre,majd elektromosra . Kérdeztem a fogorvost,azt mondta ha nincs ami indokolja ( fogíny,fogágybetegség) nem célszerű ezt a nagyon puha fogkefét használni . Akinek vérzik az ínye,annak is a fogkőtől,meg a gyulladástól vérzik,nem a fogkefétől . Ettől eltekintve,akinek szüksége van rá,annak hasznos lehet ,de önmagában szerintem nem tisztít eléggé.

Bánfi Bojtorján Hajszesz Zsíros Korpás Hajra

Bánfi Bojtorján Hajszesz Zsíros Korpás Hajra
2019. június 16.

3-4 naponta használom , már az első alkalommal segített . Mivel egyszerre kezdtem használni 2 másik termékkel (Dr. Chen sampon + zöld varga cseppek ) ,nyilván nem tudom pontosan megmondani mennyi az ő része a tételből, de az biztos,hogy a fejbőrnek nagyon jót tesz. A korpám teljesen eltűnt,a viszketés is,és 4. napon sem zsíros a hajam . Ennél fogva megállt a hajhullásom is . Majd updatelek ,de eddig 5 csillag . Észrevettem,hogy mióta használom megszűntek a tarkómon+ vállamon a pattanások .

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2018. december 14.

Évek óta ezt használom,kisebb megszakításokkal,amit mindig megbánok .
Aki ínyproblémákra hajlamos , annak kötelezővé tenném (persze rendszeres fogkőleszedés így is szükséges) , egy csodaszer .
Nagyon hatékonyan tisztít,gyulladást,ínyvérzést,reggeli szájszagot el lehet felejteni mellette .
Egyetlen egy olyan hiper-szuper több ezer forintos gélt,szájvizet,fogkrémet sem tudok mondani ami ennyire hatékony és ezt túlzás nélkül mondom,nekem ez a tapasztalatom,sajnos régen sokat szenvedtem az ínyemmel hiába a napi 2 fogmosás+ fogselyem . Mióta ezt használom,évente jó ha le kell szedetni a fogkövemet ,akkor is csak pár perc az egész,alig van .