Hannibal

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2020. február 24.

Legjobb fogselyem,pedig szerintem vagy 10 félét kipróbáltam és elhasználtam már .
Extra puha,így a legszűkebb fogközbe is bemegy ,és kellően széles .

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2019. november 15.

Régebben használtam 1 évig. Eleinte nagyon szerettem,utána kiderült hogy annyi fogkövem lett egy év alatt,hogy vagy fél órát szedték,holott 5-10 perc szokott lenni. Vissza is tértem a médium sörtésre,majd elektromosra . Kérdeztem a fogorvost,azt mondta ha nincs ami indokolja ( fogíny,fogágybetegség) nem célszerű ezt a nagyon puha fogkefét használni . Akinek vérzik az ínye,annak is a fogkőtől,meg a gyulladástól vérzik,nem a fogkefétől . Ettől eltekintve,akinek szüksége van rá,annak hasznos lehet ,de önmagában szerintem nem tisztít eléggé.

Bánfi Bojtorján Hajszesz Zsíros Korpás Hajra

Bánfi Bojtorján Hajszesz Zsíros Korpás Hajra
2019. június 16.

3-4 naponta használom , már az első alkalommal segített . Mivel egyszerre kezdtem használni 2 másik termékkel (Dr. Chen sampon + zöld varga cseppek ) ,nyilván nem tudom pontosan megmondani mennyi az ő része a tételből, de az biztos,hogy a fejbőrnek nagyon jót tesz. A korpám teljesen eltűnt,a viszketés is,és 4. napon sem zsíros a hajam . Ennél fogva megállt a hajhullásom is . Majd updatelek ,de eddig 5 csillag . Észrevettem,hogy mióta használom megszűntek a tarkómon+ vállamon a pattanások .